У владі розгортається реальний скандал, який вже кілька днів старанно приховує Офіс Генпрокурора.

300
І поки ми обговорюємо Фокіна і його Машу, у владі розгортається реальний скандал, який вже кілька днів старанно приховує Офіс Генпрокурора.

Остаточно стало зрозуміло, що Венедиктова відмовляється підписувати підозру нардепу зі СН, такому собі Олександру Юрченку, який вже пройшов з 4-5 партій, за отримання неправомірної вигоди в розмірі 200,000 доларів США за лобістський законопроект. НАБУ були зібрані докази, а помічник нардепа був затриманий на хабарі в 13.200 доларів.
Але, як бачимо так працює «зняття недоторканості» по-Зеленському. Якщо маєш 200% свого генпрокурора — можна далі грабувати, порушувати закон та просто плювати всім в обличчя. Адже епоха бідності закінчилась. Не в народу, а у влади.
Причина банальна. Ще одного масштабного корупційного зашквару рейтинг влади може не витримати, адже навіть у найбільш затятих виборів зе-команди виникає питання: де обіцяні «нові» та «чесні» люди? Де кінець епохи кумівства? Де 4000 доларів? Де «незалежні правоохоронн органи»?
Тому нам втюхують Машу Фокіну та її «інтерв‘ю» Осадчій, замість реальний звільнень та посадок.
Фокін має бути звільнений, а Юрченко притягнений до відповідальності. Ось головне. Але не розмови хто кого і куди прилаштував.
Ця влада не має дна. На носі новий парламентський тиждень, а отже зашкварів, скандалів та маячні стане ще більше.
Ой! А вот это уже бомба. Мой источник в Генпрокуратуре подтвердил, что Генпрокурор Венедиктова действительно отказывается подписывать подозрение народному депутату 9 созыва из фракции «Слуга народа» Александру Юрченко, на которого НАБУ собрало достаточно доказательств и помощника которого приняли на прошлой неделе при получении части взятки за законопроект по бытовым отходам.
Доказательства есть, состав преступления есть, а санкции нет. И это совсем не смешно.
Причина в том, что в ОП боятся этого на фоне падающего рейтинга Зеленского и #моносброда. Ведь тогда избиратели скажут, что Зеленский привёл в ВР не только насильника Иванисова и любителя заказать проститутку на заседании ВР Яременко, а еще лжецов, дураков, фриков и мерзавцев, но и коррупционеров. Вот этого на Банковой боятся, как огня. Поэтому надеются замять эту историю.
В ОП согласны, чтоб все говорили о Фокиной, а не о Юрченко. А «свой» Генпрокурор должен не дать делу ход. И тогда этот небритыш на фото и дальше будет заниматься в ВР своими делишками, а скандал забудется. Так хотят в ОП. А получится?
Поделиться:
Загрузка...