У відпочинку арахамії на Мальдівах, здавалось би немає предмету для критики

300
У відпочинку арахамії на Мальдівах, здавалось би немає предмету для критики.
Бо якщо він може собі це дозволити, то чому б і ні? Це раз.
Він, навідміну від Зеленського, не влаштовував істерику з приводу відпочинку Порошенка там же, а потім робив те ж саме з Оманом ще й за мутні гроші. Ще й брешучи що він в Карпатах. Це два.
АЛЕ.. Є 2 але:
1) чувак, ти ж «слуга народу». Голова фракції. Після твоїх «реформ» люди мають продавати собак щоб погасити борги за комуналку. А ти, слуга цього народу, їдеш і витрачаєш десятки тисяч доларів
2) і це стосується не тільки арахамії, а й інших «патріотичних волонтерів», які пішли в політику
Маньки, скажіть, а нахя було залазити до людей в кишені, забирати в пенсіонерів останні 5 гривень, які вони економили на предметах першої необхідності, якщо ваш фінансовий стан дозволяє вам льогко обліпити власними їплами цілі міста на виборах чи зганяти за десятки тисяч баксів на відпочинок на вихідні на Мальдіви?
🙋🏻‍♂️Ви питаєте, чим зайнятий глава президентської фракції, в той час як у найбіднішій країні Європи Буковина і Франківщина потерпають від КОВІД, а Буковель працює і хоч трава не рости?
🏝️А головний служка на Мальдивах розслабляється. В готелі Amary Havodes Maldives на острові Тінадхоо. Я правильно розумію — це діловий візит до парламентарів Мальдів для зміцнення міждержавних стосунків, а тому без готелю ніяк?🤣
Поки країна поступово знов занурюється в «червоні зони», а скандалів стає все більше — глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія відривається на Мальдівах в одному з найдорожчих готелів Amary Havodes на острові Тінадхоо.
Ви питаєте де якісні вакцини? Де підтримка бізнесу? Де адекватна міжнародна політика? Так ось вона. Мабуть це і є офіційний візит на Мальдіви від доблесних слуг Зеленського.
А народу далі будуть вішати на вуха форуми, ролики, бутафорні «реформи» та невидимі результати діяльності «зеленої команди».
А Мальдивы Арахамии считаются, или нет? (Поговаривают, что перед этим, на тех же Мальдивах оттянулся с семьей какой-то Рабинович, борец с фашыздамм и всё такое! Ну тут дело особое, красноармейцам можно!)
Хотя… Конечно же не считаются. Это более другие Мальдивы, для бедного народа и для слуг евонных, ещё бедней чем сам народ. Те Мальдивы, на которых можно оттопыриваться, когда война, пандемия, больницы забиты хворими и так далее. Не взаправдашние Мальдивы. Игрушечные… (Не то, что у вашего Порошенко).
Отдыхай Давидик, отдыхай деточка. Только панамку не забывай надевать и запеканку на полдник ешь. Она полезная…
Поделиться:
Загрузка...