У проєкті бюджету на 2021 рік зменшують фінансування Міністерства оборони

937

У проєкті державного бюджету на 2021 рік для Міністерства оборони України зменшують фінансування у порівнянні з 2020 роком.

Ця інформація отримана після аналізу додатку до проєкту Державного бюджету України на 2021 рік.

У порівнянні з попереднім роком фінансування зменшується на 120 мільйонів гривень.

У 2020 році фінансування за загальним фондом складало 116,217 млрд гривень, а на майбутній рік заплановано у розмірі 116,094 млрд гривень. З урахуванням спеціального фонду витрати на Міноборони зменшуються з 117,632 млрд у 2020 році до 117,505 млрд.

Окрім Міністерства оборони зменшене фінансування отримає Державна космічна агенція України – з 0,87 млрд у 2020 році до 0,56 млрд у 2021-у році.

Всі цифри вказані за загальним фондом, без урахування так званого спеціального фонду Державного бюджету України, наповнення і можливість витрат з якого може по факту і не відбутися.

Решта оборонних відомств отримає збільшені асигнування з державного бюджету:

  • МВС отримає на 3 млрд більше (85,862 млрд грн), ніж у 2020 (82,036).
  • СБУ має приріст теж майже на 3 млрд грн (14,746 млрд грн проти 11,971 млрд у 2020 році).
  • Служба зовнішньої розвідки матиме майже 4 млрд грн замість 2,366 торік.
  • ГУР МОУ теж отримає дещо більше ніж цьогоріч – 3,981 млрд грн замість 3,565 у 2020-ому.
  • ДССЗЗІ отримає на 1,5 млрд більше ніж минулого року.

P.S.

Трагедія на Харківщині, де загинули десятки людей є лише вершиною айсберга проблем в які була втягнута військова промисловість та українське військо.
У 2020 році, на другому році керування влади Зеленського, українська оборонка недофінансована, а важливі реформи в армії поступово зводяться нанівець.
Державне оборонне замовлення виконане за весь рік лише на 15%, а отже стара техніка вчасно не ремонтується, а нова техніка просто не виробляється.
До прикладу, ракета «Нептун», яка була прийнята на озброєння. Не замовлено ЖОДНОГО дивізіону, хоча для української армії було важливо замовити три дивізіони, загальна вартість яких склала б 1.8 млрд грн.
Натомість влада будує найдорожчі в історії дороги, які вартують по 400 млн грн за 2 кілометри, як це сталося із дорогою на Дніпро. Порахуйте, скільки техніки ми могли б відремонтувати та придбати якби не масовий розпил коштів на так званому «великому будівництві».
Потім ми питаємо чому так. Чому реформи згортаються. Чому знищується система харчування в армії. Чому вперше в проекті бюджету на 2021 рік зменшуються видатки на Міноборони. Владі глибоко байдуже до оборони країни, як і до її фінансування. Показуха та брехня — важливіше всього.
Сьогодні день, коли скажені і уже голодні ідіоти товчуться в коментарях під фото найкращого президента за всю нашу постсовкову історію.
Панове пенсіонери, які отут зараз за зеленського вмирають. Ви взагалі в курсі останніх економічних показників нашої країни ? Ви собі хоч трохи розумієте, що буде з вашими пенсіями в умовах анонсованого підвищення комуналки в рази, скорочення субсидій, додруку мільярдів гривень та відмови МВФ в очікуваних траншах? Ви хоч розумієте , що якщо у вас немає дітей, які мають прибуток в валюті, вас чекають смітники ? А якщо закриють кордони, то на смітниках шукати їжу ви цілком зможете і з дітьми? У вас хоч якийсь інстинкт самозбереження залишився ? Чи тільки інстинкт на кожен факт недієздатності голого клоуна волати » а вот ваш Порошенко!!!!». Воно вам поможе конати від голоду?
Матері-одиначки, ну що, Вова вам додав ?
Далекобійники, ну ви в курсі яким сміттям під колесами найвеличнішого ви є.
Тим кому на вареник і цибулю не вистачало — вже вистачає ? Чи вже й не треба ?
Ті, хто думав телевізором. Ви помітили , що в гаманці вашому пустка, ціни ростуть , безробіття росте, в лікарнях краще ставлення до швабри, ніж до вас, а Мосійчучка гімна в рот набрала і у нас » всьо харашо».?
Свідки відпустки на Мальдівах, ви вже назбирали собі у папочку фоток нашого главгімна з Турції, Канади, Оману, фонтану??
Свідки дорогої комуналки — ну що, бл*ядь, носите дешевий газ відрами, а світло кишенями ?
Свідки свинарчуків, ротердамів та інших ліпецьків — ну як воно бути живими клавішами під пісюном найвеличнішого?
Недорогенькі- ви просто бл*яді, хто дешева, хто дорога, але бл*яді . Якщо завтра ви усі вмрете поганою смертю, то післязавтра країна від цього дуже виграє. Як воно жити таким гімном ?
Арміє, як воно мати головнокомандуючим сцикуна рояльного , знову їсти гімно і платити штрафи за свій захист?
Як воно вам всім, спостерігати знову і знову таке позорисько і при цьому ще мати охоту відкривати писок ?
Поделиться:
Загрузка...