Категории: Политика

У повідомленні Генштабу ЗСУ прибрали прізвище Єрмака, як чиновника, проти якого росіяни готують операцію для дискредитації

Генеральний штаб ЗСУ у своєму повідомленні про операцію росіян щодо дискредитації вищого воєнно-політичного керівництва прибрав прізвище керівника офісу президента Андрія Єрмака.

Це випливає із офіційних повідомлень ГУР та Генштабу ЗСУ.

Так, у поівдомленні ГУР зазначається, що перелік осіб, проти яких готуються опреації з дискредитації виглядає наступним чином: «дискредитаційна кампанія може бути спрямована проти начальника Генерального штабу ЗСУ Сергія Шаптали, очільника СБУ Василя Малюка, міністра оборони Олексія Резнікова, керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, виконувача обов’язків голови Національної поліції Івана Виговського та ін».

А вже у повідомленні Генштабу ЗСУ це виглядає наступним чином: «дискредитаційна кампанія буде спрямована проти начальника Генерального штабу ЗСУ Сергія Шаптали, очільника СБУ Василя Малюка, міністра оборони Олексія Резнікова, виконувача обов’язків голови Національної поліції Івана Виговського та інших».

censor.net

Ро-сосіянське ІПСО: Рєзніков купує моркву метрами, мерседеси кіловатами, а Єрмак працює на ФБР.
Правда ФБР про це нічого не знає, бо коли Єрмак прилітав у Вашингтон останній раз із Зеленським, то моргав серкретарці директора ЦРУ Бернса, а вона йому. Тому й подумав, що його завербувало ЦРУ, але то було ФБР, бо секретарка Бернса — подвійний агент Кет.
То все придумав радник Буданова Гогілашвілі, шляхом навіювання та вживання алкоголю в столичному Єшаку — останньому прихистку подвійних агентів і ОПЗЖ, вживив цю думку Буданову саме в той момент, коли той рахував путіних. А потім подзвонив подоляк і матриця злетіла. Довелося перепрошивати Буданова кальяном на текілі і голими сідницями танцівниць-подвійних агентів, які були завербовані вбитим СБУ фінансистом Клюєвих — Кірєєвим.
Так, це нісенітниця, як і вигадка про ро-сосіянське ІПСО проти Рєзнікова та Єрмака).
————————————
ГУР повідомляє, що проти Єрмака і Рєзнікова готується ІПСО.
Роз’яснюю: Буданову подзвонив подоляк і попросив оголосити на весь світ, що проти зашкварених постатей Рєзнікова і Єрмака готується ІПСО. В ІПСО їх назвуть зашквареними корупціонерами, а декого навіть агентом кремля.
От тільки руки кремля тут нема. Кремлю не вигідно здавати своїх агентів, а от нашим союзникам — вигідно.
Буданов намагається підстелити цим двом, щоб падіння було не таке, що відбиває голову.
До речі, вважаю, що Рєзнікова у цій зв’язці використовують лише для того, щоб відвести основну увагу від Єрмака.
Ех, чекаю цього ІПСО, піду за попкорном.
Все ближче і ближче наближаються союзники до ОПи Єрмака, а всього навсього потрібно було не злити дорослих поїздками без запрошення до Білого Дому.

Для того, щоб «вороже ІПСО» і «агенти кремля» не топтали бідного міністра оборони і керівника ГУР та інших вельмож, треба небагато: не купляти яйця по 17 гривень і бульбу по 22, а після того не нести дічь що яйця продаються кілограмами і сталася «технічна помилка» в екселі чи бухгалтерській програмі.
А також не п*здіти різну хуї*ту про «рак путіна», його двійників, перевороти російських олігархів і ракети, що мали закінчитись 4 обстріли тому та іншу неадекватну брєдятіну, яка характеризує якість роботи служби і адекватність керівника.
Вибачте, бо не в усіх пам’ять як в золотої рибки.
І тоді ніяке «вороже ІПСО» не підкопається.
А все інше якраз і схоже на «вороже ІПСО», точніше на типову поведінку «тої сторони».
Яка постійно говорить про наслідки, забуваючи сказати про причини (обстрєлялі Бамбас, забуваючи що обстріляли його тому що ви прийшли на НАШУ землю) і полює на відьом у вигляді іностранних агентов.
І абсолютні паралелі в методах й інструментах, замість адекватних публічних пояснень і адекватних публічних дій, не дають іншого вибору здоровим людям як сприймати відповідних персонажів через призму аналогії з ворогом, тим більше що їхні дії, їхня поведінка і їхні пояснення дуже далекі від європейських практик.

Mason Lemberg

Коли мова заходить про слуг і чиновничків Зеленського, то там узагалі не повинно бути питання: «За що?» Це я про «Весна прийде — саджати будемо», але вже від Вікторії Нуланд. Там узагалі нема нікого, хто б не заслужив своїх кільканадцять років тюрми. Їх пов’язували злочинами, ще коли почали видавати грубі конверти з десятками тисяч доларів США. А далі засмоктало й понеслося — злочинні рішення, проплачені голосування, лобіювання мафіозних проєктів, захоплення ласих шматочків держвласності… Крали скрізь і все. І були свято переконані, що безкарність буде вічною.
Так, їх ще й зараз жодного не посадили. Але тепер захисні грамоти за лояльність від Зеленського вже нікого не цікавлять, як і здавлене шептання: «Неначасі». Тепер уже на часі навіть до тих, хто ще недавно так шептав із грудним придихом. Вони розграбували країну, відкрили двері путіну й привели в наш дім війну, мародерили й крали навіть у дні та місяці найкривавіших боїв. І заплатити мають усі. В них нема презумпції невинуватості — належав до партії, фракції будь-якого рівня, штабів, дуполизів Зеленського, близького чи далекого оточення — значить винен, якщо не зумієш доказати, що саме ти — отой унікальний випадок, коли всі навколо крали,брали хабарі, зраджували країну, а до тебе не пристало. Хоча не конче, що хтось слухати захоче.
Знаю — не сьогодні, але їхня сила, яка трималася на брехні й залякуванні вже тріснула й почала розсипатися, як і ота колись монолітна мегабільшість. Вони купували продажних журналістів в Україні та обкладинки й статті в найпрестижніших виданнях світу. Й з часом самі починали вірити в те, що самі про себе вигадували. Не могли зрозуміти елементарного — рік світові лідери з ними панькалися й замовчували їхні злочини не через те, що їм вірили, а тому, що не хотіли зашкодити Україні. А вони, зелені виродки, все більше переконували самих себе у власній безкарності і зовсім уже берега пустилися.
Але поступово підкрався початок кінця. Зеленському зробили ультиматум у Вашингтоні, а він його проігнорував. Тоді прийшов час дій. Ми не все взнаємо, але таке відчуття, що Зеленського вхопили за найболючіше місце — оманські рахунки та так надійно приховані офшори. Муситиме одного за одним здавати своїх. Ще думав пропетляти, чіпляється ногами й руками за своє оточення: Єрмака, Татарова, Кубракова, за папіка-Коломойського… Муситиме здати і їх. Уже не питаючи його згоди до України приїжджають аудитори із США перевіряти, що і скільки вкрали з американської допомоги. Публікують телефони для конфіденційних повідомлень. Далі має бути ширше.
От згадалися мені слова твого папіка-олігарха, які він колись сказав своїм менш везучим колегам, шкода, що не тобі: «Життя, як супермаркет, ходиш, накладаєш у візок, усе, що сподобалося… Але на виході все одно буде каса»…

Последние новости

Уражено центр космічного зв’язку у Московській області

Уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога. Результати ураження порту "Кавказ" ⚡️21…

4 часа назад

Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб

Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Для…

10 часов назад

Постачання Криму та удари України

2023 року тодішній міністр оборони РФ Шойгу заявив, що російським військам на українському фронті  щодня потрібно 10-15 тисяч тонн палива та…

13 часов назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 20.06.2026​ 1. Удари українських дронів по паливній інфраструктурі призвели до втрати…

13 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

14 часов назад

Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми

Ударні БПЛА Лютий атакували портову інфраструктуру морського порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє OSINT-канал Exilenova. На опублікованих кадрах можна…

1 день назад