У партії Голос все ті ж самі вороги

268
Спочатку лідерка партії Кіра Рудик заявляє що Порошенко і ЄС «найбільші вороги» політсили, а тепер ще одна депутатка Інна Совсун розповідає про «свинарчуків».

Так-так, саме тих «свинарчуків» про яких розповідала кремлівська пропаганда та її апологети тут, в Україні. Саме «голосисті» зараз повторюють одну й ту саме пластинку, яку просував Зеленський, Коломойський, Медведчук та інші «великі прихильники» України.
Для них ворог знову Порошенко з ЄС, а не ОПЗЖ, СН чи інші кремлівські сили..
Замість реального об‘єднання зусиль, замість взаємного непоборюввння, партія «голос» знову розділяє націонал-демократичний електорат та обливає брудом потенційних союзників несучи відверту брехню та повторюючи московську пропаганду.
Не дивуйтесь тоді чому маєте рейтинг в 1-2%. Вас попереджали, вас закликали, а ви далі замість боротьби з реваншистами поборюєте свою ж країну…сумно.
Вони так боролися з корупцією, що їхній лідор Обожеслав так і не задекларував доходи, отримані під час депутатства, від виступу на карпаратівє в Білорусі.
Вони так боролися з мільярдерами, що сюжетами про них пронизані всі новинні випуски телеканалів Пінчука, а їхніми висуванцями є працівники цих телеканалів.
Вони так боролися з грошима мільярдерів, що так і не зрозуміло (хоча насправді, все зрозуміло) з яких таких грошей вони засирають міста і мізки своєю рекламою.
Вони так боролися з свинарчуками, що першим номером київського списку на місцеві вибори взяли свіна, який в якості главмитника цілий рік здійснював злочини проти України, обслуговуючи всю оту камарілью, що експортувала в росію труби пінчука, імпортувала з росії електроенергію для бені, імпортувала з росії українське вугілля для ахметова, вивозила засоби захисту під час епідемії ітд.
І взагалі, дякую за цей пост.
Дякую що самі показали, що «Голос» — це штучностворене пусте лайно, мета якого атакувати проукраїнські сили, відбираючи голоси на користь злочинців у владі.
Поделиться:
Загрузка...