У найвищих ешелонах влади України сидить російський кріт

285
У найвищих ешелонах України сидить російський кріт. Або цілий виводок кротів.
Мені особисто це безперечно зрозуміло після брифінгу Ар’єва.

Зрозуміло, що нам показали саму верхівку айсберга, а сам масив документів — величезний.
Але з того, що я чув, мені абсолютно зрозумілий ряд фактів:
1. Як військовому, те, що діалоги з найманцями — абсолютно реальні. Повірте, це говорять люди зі знанням озброєння, місцевості, особливостей «військової структури» збройних формувань Росії на території Донбасу, і багатьох інших деталей. Це військові, які мають багатий бойовий досвід. Вони дійсно були, брали участь і знають.
2. Українська розвідка провела блискучу, копітку операцію з викриття та підготовки затримання військових злочинців, які вчинили ряд гучних, кривавих і ретельно підготовлених військових злочинів, які спричинили загибель сотень людей. Вона, «розговоривши» найманців, заздалегідь зібрала докази їх злочинів, достатніх як для нашого, так і для міжнародного суду.
3. Всі слідчі і процесуальні дії були проведені санкціоновано, процесуально бездоганно, і під наглядом Генпрокуратури.
4. Фінальна стадія операції була підготовлена досконально, і з величезною ймовірністю увінчалася б успіхом.
5. При презентації цієї операції в стадії завершення, беспосередньо у Володимира Зеленського — були присутні люди з його найближчого оточення, які не мають допуску до держтаємниці, і права присутності на подібних нарадах.
6. Операція була зірвана саме розпорядженням президента, так як ніхто крім нього не має права віддавати такі накази. Згідно із законодавством. Хто вплинув на президента — головне питання.
7. Злив «вагнерівців» спецслужбам Білорусі стався саме з кола тих, хто був у кабінеті президента.
8. Президент і його оточення, не тільки знищили блискучу роботу розвідки і зірвали операцію, але і зробили конкретні дії по прихованню цього, і дезінформації суспільства.
9. Так само, їх дією поставлена під удар і загрозу знищення наша агентурна мережа в Росії.
10. Все це має ознаки не тільки некомпетентністі і злочинної помилки, але і прямі ознаки державної зради, дій в інтересах ворога, і дезорганізації розвідувальних структур України.
11. Все це вплине на можливість притягнення до відповідальності не тільки військових злочинців перед законом України, а й Росії перед міжнародним правосуддям.
12. Затримання цих найманців дало б незаперечні докази того, що саме росія веде війну в Україні.
Для того, щоб з’ясувати істину, знайти і покарати винних, і очистити вищі ешелони влади від зрадників і «кротів» — необхідна Тимчасова Слідча Група у Верховній Раді України.
Цього сьогодні вимагала фракція ЄС. До цього вже приєдналися представники Голоса і Батьківщини.
Як з’ясувалося, навіть без урахування сьогоднішніх фактів, на сайт ВРУ вчора була подана петиція від родичів загиблих в результаті злочинів «вагнерівців». Саме про створення ТСК. Але до цих пір — вона ігнорується.
Резюмую простими словами військового — є всі підстави підозрювати, що зрадники, що працюють в інтересах агресора, не тільки знаходяться у вищих ешелонах влади, а й мають відношення до безпосереднього управління державою.
Більш за те — главі держави доведеться відповісти на дуже серйозні питання. І відповіді повинні бути дуже переконливі, і підтверджуватися дуже серйозними фактами.
Інакше все буде просто і страшно. Виявиться, що на минулих виборах в президентське крісло посадили не клоуна. А крота.
Стало остаточно зрозуміло — операція по «вагнерівцям» велася спецслужбами України та наших партнерів.
Бойовики РФ, так звана група «Вагнера» є причетною до низки злочинів в Україні та за її межами. Зокрема, війна на Донбасі, збиття літаків з мирними людьми та військовими — це справа кремлівських найманців.
Ця операція, наголошую, була ОФІЦІЙНОЮ. Санкціонована спецслужбами України та тривала декілька років. Це не справа кількох днів чи навіть місяців. Наші люди героїчно намагалися зробити все, щоб ті хто вбивав українців на Донбасі — отримали покарання.
Проте, на одному з останніх етапів сталося те, що мабуть увійде в історичну літературу та підручники для спецслужб. Де-факто, влада Зеленського зірвала оперцію. Про це свідчать журналістські розслідування і банальне розуміння ситуації.
Вигоду від цього отримала одна сторона — Кремль. Можливо ще Лукашенко. Але не Україна.
Як це можна розцінювати? Не інакше як ДЕРЖАВНА ЗРАДА. Якщо це буде прямо доведено. Але, за страшним збігом обставин саме Лукашенко затримав «вагнерівців» і саме зараз вони знаходяться в Росії. Документи мали б бути знищеними, якби не сьогоднішня публікація Volodymyr Ariev.
Президент країни, його Офіс мають НЕГАЙНО виходити та пояснювати. У Верховній Раді має негайно працювати ТСК, а українські ЗМІ повинні докопатися до кожної деталі. Це не просто справа. Це реальне питання національної безпеки.
Україна в небезпеці. Хтось щодня зливає нашу державу на користь агресора. І цей «хтось» мусить нести відповідальність.
Посмотрел я трансляцию с ВР на тему слитой операции «вагнеровцев».
Ну что могу сказать. Это просто не укладывается ни в какие рамки. То есть в ОП сорвали операцию ГУРа и СБУ по пополнению обменного фонда/привлечению к ответственности российских убийц. После чего наклонили ГУР и СБУ чтоб они опубликовали лживое заявление оправдывающее ОП. Ты смотри, нашлись полномочия тут. Неожиданно, а они взяли и нарисовались. И нарисовали нам предательство. То есть в то время когда наши пацаны лазят в серой зоне, выпиливают убийц и сами гибнут, ОП просто взяло и нассало на их могилы.
И да, перестаньте мне тыкать «Если не Зеленский, то Медведчук нападет». Потому что Медведчук уже напал. Потому что Медведчук — это бизнес-партнер Коломойского, с которым они наклоняли Центрэнерго. Это бизнес-партнер Коломойского по 1+1. Давно не было Медведчуку так вольготно, как при Зеленском.
И Зеленский ссыт его. Потому что он понимает что остатки рейтинга у него только потому, что его не мочат телеканалы, как Пороха. Только Зеленского начнут мочить каналы и медиахолдинги Медведчука, в которые кстати входит 1+1 — и иму гайки. Потому не вижу смысла дискутировать на тему «Если не кукла Медведчука, то будет Медведчук».
Потому я задам вопросы которые весело вопила на стадионе зеленая мелочная, истеричная инфантильная никчемность немного добавив от себя:
Почему не сидит Медведчук?
Сколько денег тебе занесли с Ротердамм+?
Сколько денег тебе занесли от русских чтоб ты слил вагнеровцев?
Отвечай мразь!
Отже, операція з затримання «вагнерівців» ОФІЦІЙНО кілька років велася спецслужбами України та союзників.
Ті бойовики безпосередньо збивали літаки з нашими військовими та розпочинали гібрідну війну під управлінням з Кремля — і їх «вели» для затримання.
Наголошую — офіційно і санкціоновано державними органами України.
Але після включення в хід справи головнокомандуючого Зеленського та його оточення — вагнерівців затримало білоруське КҐБ та передало Путіну.
Як раніше сам Зеленський передав Путіну громадянина України Цемаха, учасника збиття МН-17.

Документи опубліковано у Volodymyr Ariev — інакше б їх було знищено.

Держава знову в небезпеці, як в часи зради Януковича та росіянами в силових структурах, бо постає питання — хто зраджує Україну?
PS.
Офіцери українських спецслужб готові надавати свідчення ТСК з цієї справи.
Справа за Верховною Радою.
Два процессуальных документа, которые говорят не сколько про некоего Харитонова, сколько говорят про вранье нынешней власти.
Зачем было так неистово врать про отсутствие операции? Зачем было так неистово врать?
Оказывается (?!), в рамках процессуальных действий — все было.
Оказывается (?!), уже были заготовлены проекты подозрений этим самым «вагнеровцам».
Оказывается (?!), про все это было известно всем органам следствия, органам надзора и всем остальным. А ровно с момента совещания в кабинете Зеленского это стало известно и России.
Оказывается (?!), у нас предатели на Банковой. Хотя… зачем «?!». Хотя… зачем «оказывается».
Да, это лишь малая толика документов. И да, этих документов, чеков, рапортов, докладов, подозрений, протоколов — много-много папок. Это не слухи, не домыслы, не вбросы — это фактические документы, с номерами входящих-исходящих.
Уничтожить такой объем «следов» не получится.
Поделиться:
Загрузка...