У Московській області військово — транспортний літак зазнав аварії ВИДЕО

74
Вейшнорія завжди попереду.
У Московській області військово — транспортний літак ІЛ-112В зазнав аварії.
«Під час тренувального польоту при заході на посадку в районі аеродрому Кубинка в лісосмузі сталася аварія легкого військово-транспортного літака Іл-112В.

P.S. В РФ під час тренувального польоту розбився дослідний екземпляр літака Іл-112В. Його екіпаж у складі трьох осіб, за попередніми даними, загинув.

Про це повідомили російські агентства РІА Новини і ТАСС з посиланням на «Об’єднану авіабудівну корпорацію» та власні джерела.

«Під час тренувального польоту при заході на посадку в районі аеродрому Кубинка в лісосмузі сталася аварія легкого військово-транспортного літака Іл-112», — йдеться в повідомленні ОАК.

Попередня причина катастрофи — пожежа в двигуні.

Літак повинен був взяти участь в в міжнародному військово-технічному форумі «Армія-2021», що відбудеться в Підмосков’ї 22-28 серпня. Заради цього він кілька днів тому здійсни переліт з Воронезького авіаційного заводу, що входить до складу ОАК, на базу ПАТ «Іл» в Жуковському. Літак пілотував екіпаж у складі льотчиків Миколи Куімова (герої Росії), Дмитра Комарова та бортінженера Миколи Хлудеєва.

Це був єдиний готовий літак Іл-112В. Другий зразок проходить ресурсні випробування.

Нагадаємо, що Іл-112В розробляли з початку 2000-х років, але 2010-му російське Міноборони вирішило замість нього купити українські транспортники Ан-140. Після окупації Криму в 2014 році та різкого погіршення відносин між РФ та Україною проект Іл-112В відновили.

Вперше у повітря він піднявся тільки в 2019 році.

Поделиться:
Загрузка...