У Держдумі РФ закликали заборонити нову форму збірної України на Євро-2020

155

Депутат Державної Думи Росії Дмитро Свищов висловив надію на те, що УЄФА заборонить збірній України використовувати свою нову форму на Євро-2020. За його словами, в екіпіровці нашої національної команди нібито закладений політичний конфлікт із РФ.

У коментарі виданню «Чемпіонат» чиновник нагадав, що збірні можуть зіграти між собою на першості континенту, і заявив, що на спортивних заходах не має підніматися тема політики.

«Я сподіваюся, що цю форму заборонять. Це висловлення якоїсь політичної позиції, яка відрізняється від позиції нашої країни. Конфлікт закладений з використанням форми. Більш того, наші команди можуть зустрітися. Навіщо виступати на Євро, якщо ти їдеш висловлювати свою політичну позицію? Є міністерства закордонних справ, можна доводити свою позицію іншим способом, а не на спортивних полях. УЄФА мають відреагувати на цю форму та заборонити її. На спортивних стадіонах не має бути місця політичним деклараціям», – поділився своєю думкою Свищов.

Біла форма збірної України
Напис "Слава Україні!"
Напис "Героям слава!"
Роман Яремчук в новій формі
P.S.

Глава комітету збірних УАФ Мирон Маркевич прокоментував висловлювання деяких росіян про нову форму нашої збірної.

«Хотілося би порадити цим «експертам» зайнятися допінговими скандалами, через які збірним РФ заборонено виступати на найбільших міжнародних змаганнях під своїм прапором, і без гімну. А їх нахабні вимоги щодо контурів кордонів України на нашій ігровій формі взагалі не витримують критики. Адже це ж саме росіяни окупували нашу територію, а тепер ще сміють щось коментувати і рекомендувати.

Я повністю згоден з президентом УАФ Андрієм Павелком, який сказав, представляючи нову форму, що силует України буде надавати сил нашим гравцям, адже вони будуть битися за всю Україну: від Сімферополя і Севастополя до Києва, від Донецька і Луганська до Ужгорода», — сказав Mаркевич.

Поделиться:
Загрузка...