У Бєні тепер є і слуга наріду, і госпідар наріду

262
Сметанат борщу:
У Бєні тепер є і слуга наріду, і госпідар наріду.
Sergii Iesipov:
Дивлюсь на пре-електоральні результати на місцевих виборах однієї там чергової партії Ігорвалерича
— і ні, вже нічому не дивуюсь.
Чувак обібрав один там нарід на п‘ятдесят лярдів, відмив чотириста лямів в США, на решту призначив одного свого петрухана мудрому наріду президентом.
Петрухан який — сюрпрайз — виявився як повним непотрібом в плані нарідних очікувань, так само і недостатньо ефективним в плані очікувань Ігорвалеріча.
Тому Ігорвалеріч вирішив вкластись в новий модній проект, щоб прибрати в свої дбайливі рученята ще й місцеві бюджети.
А що нарід? Нарід хаває, і голосує, і йде за чергову пайку служити обличчями і цапами відбувайло для старого і хитрого шахрая.
Коли лох — це доля однієї людини — це смішно.
Коли така доля цілого немаленького народу — це насправді трагедія.
Лохокост
Кіт Вчений:
Ерзац-прем‘єр паяца анонсував відміну пенсій в Україні. За Пороха пенсіонерам світила тринадцята щорічна пенсія! Тепер усі, хто їсти не міг, «аби не Порох» хай готуються утримувати своїх старих самі. Ім також пенсії не буде. Хай тренуються не жерти, хоча какаяразніцахуженєбудєт!
До Харкова та Києва прибувають рейси з важкопораненими фронтовиками. Штаб ООС про них мовчить, — ветерани
«СтопРеванш»:
Зеленського підозрюють, що його диплом про вищу освіту – фальшивий
Петро Порошенко 21 квітня 2019 року:
Я люблю Україну. За нелегкі роки мого президенства вам розповіли про мене багато жахливої неправди. Якби я міг в неї повірити, я би і сам за себе не проголосував. Але мине час, історія все розставить по свої місцях.
Скорішого одужання Гетьману!

P.S. Как замечательно выглядят сегодня выглядят заголовки новостной ленты. Читаешь и не устаёшь удивляться. Где бабушки с половиной пенсии? Или с половиной субсидии? Где учителя со своими 4000 долларами в месяц?
Ну вот, смотрите сами. Заголовки идут через один, но даже там никаких пандочек:
«Денис Шмыгаль заявил, что в Украине через 15 лет не будет денег на пенсии.
По словам премьера, проблемы с выплатой пенсий возникнут из-за демографической ситуации в стране» (с)
Именно поэтому, я так себе думаю, наше замечательное правительство ухайдыкало медицину в корягу. Что бы выжили пенсионеры сильнейшие. А остальные начали уже наконец-то сами заботится о своих пенсиях и не теребили правительство своими хотелками.
«Субсидии сокращены почти на 40%. На что ушли деньги и к чему приведет опустошение субсидиарного фонда?»
Более 20 млрд грн пошли на другие цели!
В этом году фонд госбюджета, из которого украинцам выплачиваются субсидии на услуги ЖКХ, превратился в кубышку, из которой власти достают средства и направляют их туда, где руководству, по мнению чиновников, нужнее. Эксперты констатируют, что опустошение субсидиарного фонда приняло хаотический характер. Впереди холода, а в суровую зиму оставшихся субсидий на выплаты украинцам может и не хватить. (с)
Та ладно! Серьёзно? Ну что ж… Вместе сделали — вместе кушайте.
Но есть и хорошие новости. Не у всех нет денег. У кого-то они всё таки есть.
«На авиаперелеты Зеленского в прошлом месяце ушло около 3,5 млн грн. На перелеты президента Владимира Зеленского и его делегации во время визитов в Австрию и Словакию, а также для поездок по регионам в сентябре было потрачено 3,43 млн грн.» (с)
Наверное поэтому учителям снова не хватило на зарплаты.
И правильно. ПреЗеденту важнее. Он же вам не лох какой-то.
«Кабмін знову «заморозив» підвищення зарплат учителям» (с)
«Глава Офиса президента Украины Андрей Ермак рассказал, что рост количества новых случаев коронавируса в стране не станет причиной для переноса местных выборов, запланированных на 25 октября.» (с)
Потому что хоть тушкой, хоть чучелком, но зелень хочет и дальше во власть. Пока есть что дерибанить, а с учётом реформы децентрализации крысам будет что грызть, они с Украины не слезут.
Із Фонду боротьби із коронавірусом не закуплено жодного апарату ШВЛ. Це — висновок Рахункової палати.
І це у той час, коли кількість інфікованих б’є рекорди щодня: 3771 хворих — це тільки за цю добу. 230 233 хворих за увесь час пандемії, більше 15 000 з яких — медики.
На початку пандемії, коли хворих було кілька людей на усю країну, «зелена» влада зірвала стоп-кран економіки, а тепер, коли кількість інфікованих зростає із шаленою швидкістю — не робить нічого.
Маємо кризу в енергетиці, падіння промисловості, падіння ВВП і кризу надходжень із митниці та податкової. Додайте до цього кризу у культурі, бо саме звідти вилучили значні кошти, коли формували Фонд боротьби із коронавірусом. А також — кризу освітньої сфери, звідки теж забрали гроші. Вилучили кошти також і з місцевих бюджетів, хоча левова частина фінансового навантаження лягає саме на них.
І сьогодні, як свідчать дані Рахункової палати, усі ці гроші чомусь витрачаються зовсім не для купівлі медичного обладнання, тестів та засобів захисту для лікарів.
Можемо зробити невтішний висновок: команда Зеленського перетворила Фонд боротьби із Covid-19 на зручний корупційний інструмент із відмивання грошей.
За таких умов лікарі змушені звертатися із проханням про допомогу до благодійників — у тому числі, і до «Європейської Солідарності». 50 апаратів ШВЛ, 130 000 захисних костюмів для медиків, 10 000 захисних окулярів, 50 000 ІФА-тестів — такі проміжні результати нашої роботи у цьому напрямку. І ми, звісно, продовжимо робити усе можливе, щоб допомогти Україні й українцям вистояти.

Я особисто та

Європейська Солідарність

вимагаємо від правоохоронців звернути увагу на неефективне використання коштів. Також ми хочемо, щоб були терміново прийняті зміни до бюджету і розглянуте питання про страхування лікарів, на розгляді якого ми неодноразово наполягали.

І головне: ми вимагаємо від влади зупинити розкрадання Фонду по боротьбі з коронавірусом! Перестаньте наживатися на здоров’ї людей!
Поделиться:
Загрузка...