Турецькі бойові корвети для ВМС України будуватиме миколаївський завод «Океан»

153

Корветну програму з побудови кораблів за турецькою технологією для Військово-морських сил України будуть реалізовувати на миколаївському заводі «Океан».

Підприємство уклало меморандум з Державним оборонним концерном Турецької Республіки, йдеться у повідомленні пресслужби заводу.

«З метою локалізації корветної програми Державним оборонним концерном Турецької Республіки був проведений аудит технічної спроможності суднобудівних підприємств України. Суднобудівний завод “Океан” обрано та включено в корветну програму з урахуванням унікальних технічних можливостей підприємства, наявності професійних кадрів та поточної програми модернізації виробничих активів», — йдеться у повідомленні.

Меморандум передбачає укладення окремих контрактів між сторонами в чітко обумовлені строки та конкретні кроки співпраці у межах корветної програми. Кількість кораблів, які планують побудувати, на підприємстві поки не озвучили.

Корвети — один з найчисельніших класів сучасних бойових кораблів, призначених для дозорної і конвойної служби, протичовнової і протиповітряної оборони військово-морських баз і пунктів базування.

Нагадаємо, що 14 грудня Україна підписала угоду з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних безпілотників для потреб Збройних Сил України.

Ці проєкти мають радикальним чином посилити бойові спроможності Військово-Морських Сил ЗС України задля підвищення безпеки у Чорноморсько-Азовському регіоні.

Корвет класу «АДА»

 

Поделиться:
Загрузка...