Трьох підірваних на мінах військовослужбовців керівництво держави звинувачує у недбалому ставленні до військової служби

557

Як стало відомо, капітан Олександр Войтенко, старший солдат Дмитро Мироненко та солдат В’ячеслав Олексієнко підірвалися на п’яти мінах ТМ-62, встановлених у шаховому порядку.

Вранці 14 лютого вони переміщувалися для несення служби та рухалися вздовж дороги за маршрутом. Близько 9:30 пролунав вибух. Швидка прибула на місце, але врятувати їх не змогли.

Розглядаються три ймовірні причини підриву: порушення правил поводження з боєприпасами і вибуховими пристроями; теракт незаконних збройних формувань дистанційного підриву міни; недбале ставлення військових до служби, що виразилося в неналежній організації служби та переміщенні військових під час виконання бойових завдань.

«Питань і досі залишається багато. Хто встановлював міни? Чому про них не були попереджені наші хлопці, які несли службу на цій території? Чи були там вказівники, які попередили б про міни? Деякі дані просто неможливо встановити за добу. ДБР уже почало розслідування. Додатково я даю завдання керівництву ЗСУ провести заняття щодо дотримання заходів безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами, дотримання правил безпеки при пересуванні особового складу, озброєння та військової техніки на місцевості, висуванні на бойові позиції, спостережні пости та переміщенні між опорними пунктами. До кінця місяця – перевірити всі мінно-вибухові загородження на дорогах та шляхах сполучення. Важлива їхня доцільність. Застарілі та недоцільні міни – зняти, вказавши це у відповідних документах. Продовжити розмінування ще активніше: не має бути мін там, де вже не існує загрози швидкої атаки, де живуть люди, де постійно пересуваються наші військові», – доручив Глава держави.

president.gov.ua

P.S.

А «президент» не посоромився офіційно назвати однією з версій підриву наших бійців «недбале ставлення до служби».
Ну не визнавати ж наслідки своїх рішень, після яких фронт втратив щільність, підрозділи обмежили в розвідці, а військових стали штрафувати за активні дії — в результаті чого було дуже полегшено життя ворожим снайперам, розвідникам та диверсійним групам;
одна з яких точно поставила ті міни та привела їх в дію під час руху бійців ЗСУ — бо окупанти срати хотіли на фантазії Зеленського про «мір», і роблять як їм треба, це не перший підрив і не останній.
Щодо запропонованого «комплексу заходів» — аналізувати там немає чого, то хомчаковщіна впереміш з обивательською істерікою уклоніста «прибрати застарілі міни».
Це фактично знову «не туди полізли», тільки іншими словами у виконанні людей, які свідомо дискредитували армію, знизили її мотивацію та тупо руйнують що ще залишилось з часів тієї України, яка мала гідність захищати себе.
Дійсно… Чого це ДРГ російських окупантів не попередило про можливу диверсію? Хоча, можливо не було ніякою ДРГ, а просто неналежне ставлення до несення служби українских військових. Йшли собі хлопці, йшли (я ж вірно розумію, вони йшли пішки?)… Відійшли у бік попісяти, а тут ПРОТИТАНКОВА міна ТМ-62. І не одна, а декілька. У шаховому порядку. Наступив ногою. Підрив… І все.
Питання до тих, хто відрізняє піаніно від жіночої общагі, «Що не так в моєму дописі?» Про слова президента я мовчу, бо вдруг знов Арестовича попердолить?
Ну вот мне не раз предьявляли что мол Саша, некрасиво так оскорблять президента и верховного главнокомандующего…
Но блин, вот как это чмо после таких заявлений называть верховным главнокомандующим?
Мина ТМ-62 имеет усилие нажатия от 200 кг, если мне не изменяет память.
Пять мин не могли технически сработать, если на них наступали трое бойцов.
То есть мины подорвали дистанционно. И это явно не были те бойцы что шли с точки А в точку Б.
ТМ-62 лежат на многих танкоопасных направлениях и местах где можно запрыгнуть бэхоц-бэтэром. Расстояние то между позициями небольшое.
Сначала Зеля выл как надо отомстить за погибших парней, а потом запретили работать снайперам. Когда же после этого в тыл зашло ДРГ и подорвали парней (а если бы снайпера работали полноценно на линии, этого могло бы и не произойти) оно рыгает про неосторожное обращение с взрывчаткой и заявляет о необходимости разминирования.
То есть блд нам в тыл ДРГ ходит и ТМки ставит на дистанционный подрыв- мы же будем разминировать позиции и убирать снайперов.
Хуйло ты, а не верховный главнокомандующий, Володя. И срать тебе на погибших парней.
Ты просто не знаешь что в этой ситуации делать и как реагировать. Потому единственная твоя реакция это как у страуса- голову в песок.
Это не верховный главнокомандующий. Это пздц.
Я шокований. Ні…Я не шокований, а злий.
Зеленський написав пост, в якому йдеться про те, що, на його думку, існують три ймовірні причини підриву українських військових в той час, коли сам Зеленський відвідував ОАЕ.
«Порушення правил поводження з боєприпасами та вибуховими пристроями; теракт незаконних збройних формувань дистанційного підриву міни; недбале ставлення військових до служби, що виразилося в неналежній організації служби та переміщенні військових під час виконання бойових завдань» — пише він.
Жодного слова про Росію — агресора, злочинні дії якої і призводять до смертей українців.
Тобто, ми спостерігаємо системний наступ на Збройні Сили України. Ні. Не лише з боку Кремля. Страшніше. З боку найвищого віськово — політичного керівництва України.
І за це відповідальність на вас, на кожному, хто привів до влади колаборантів.
Поделиться:
Загрузка...