«ТРИ ТИЖНІ НЕ БЕРЕ СЛУХАВКУ»: ЗЕЛЕНСЬКИЙ УНИКАЄ СПІЛКУВАННЯ ІЗ МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ

97

Якщо раніше місцева влада мала змогу розмовляти із Києвом, то зараз центральна влада такої можливості не дає. Про це в ефірі програми «Є Сенс» на «5 каналі» сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

За його словами, Асоціація міст України, яка об’єднує 900 міських голів, три тижні тому прийняла рішення зажадати із президентом зустрічі, щоб обговорити тиск, який чинить Київ на місцеву владу.

«Адміністративний тиск, політично вмотивовані кримінальні справи. Лише у мене їх 300 – за мою чітку позицію, яку я демонструю публічно. До того ж це здебільшого кримінальні справи, якими займається СБУ», – зазначив Філатов.

За його словами, зараз Служба безпеки України не займається сепаратистами та державною безпекою: «Вона бігає по водоканалах, лякає бухгалтерів автоматами. Кум президента Баканов займається тим, що ганяється за меріями. За Філатовим у першу чергу, але в принципі вони зараз їздять по всій Україні. У нас у країні карантин, але тільки не для правоохоронців», – сказав міський голова Дніпра.

«Коли міські голови хотіли поговорити з президентом щодо всіх цих питань, він просто три тижні не бере слухавку», – підсумував він.

Поделиться:
Загрузка...