Треба пам‘ятати: Росія вбиває, а ми маємо вистояти і перемогти

97
Сьогодні день, коли треба пам‘ятати: Росія вбиває, а ми маємо вистояти і перемогти. Забути заплачену ціну — зрадити Україну. Ми повинні об‘єднатися і знищити зовнішніх і внутрішніх ворогів.
Саме так 4 роки тому журналісти вели до влади зелебобу:
P.S. Волонтери опублікували масштабну інтерактивну базу даних російської агресії

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm представляє інтерактивну базу даних російської агресії проти України, Грузії та Сирії. База Russian Aggression — це результат роботи волонтерів за всі роки існування спільноти. Це понад 1800 OSINT-розслідувань InformNapalm, вони систематизовані і розділені на дві групи:

  • російське озброєння, виявлене на Донбасі;
  • підрозділи російської армії, що брали участь в агресії проти України, Грузії, Сирії.
База містить масштабні факти вторгнення

Понад 2600 російських військовослужбовців з 99 формувань ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 50 типів російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.

Зображення шевронів військових частин і фото зразків техніки — клікабельні посилання, які ведуть до повних текстів розслідувань.

База Russian Aggression буде корисною журналістам і експертам, які досліджують участь Росії у збройних конфліктах та гібридних війнахБаза доступна українськоюанглійськоюболгарськоюросійською, чеською та німецькою мовами. База постійно оновлюється та доповнюється новими фактами і доказами. Свіжі оновлення станом на 16 червня 2020 року.

База даних підрозділів ЗС РФ, з яких військовики воювали на Донбасі

База даних російського озброєння на Донбасі

Волонтери InformNapalm звертаються до патріотичних сайтів, інформаційних ресурсів і ЗМІ: якщо ви хочете, щоб систематизовані розслідування нашої спільноти завжди були під рукою в журналістів та експертів, напишіть про нашу базу, поставте текстове чи банерне посилання на своєму сайті, повідомте про появу цієї бази друзям і знайомим у соцмережах.

Кожна нова брехня російської пропаганди має бути випалена за допомогою доказів та фактів. Давайте разом писати історію боротьби з агресором і спільно викривати його на світовій арені, під час дипломатичних зустрічей, на сайтах та інтернет-форумах. Тільки так ми зможемо посилити політичний та інформаційний тиск на Російську Федерацію. Примушування агресора до миру має бути безкомпромісним.

InformNapalm абсолютно незалежна спільнота, інформаційні ресурси якої  фінансуються виключно власними коштами волонтерів та не мають жодної фінансової підтримки від уряду будь-якої країни або донорів. Єдиними меценатами проекту крім волонтерів є читачі, які роблять невеличкі благодійні внески. Підтримайте спільноту, підписавшись на щомісячні мінівнески через благодійну платформу Patreon.

Поделиться:
Загрузка...