Ти що тупий? Ох#їв?», — з’явилося ще одне відео розмови Гогілашвілі з патрульними в Києві ВИДЕО

55

Після резонансного відео зі скандалом, який влаштував заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі на в’їзді в зону ООС рядові працівники поліції передали журналісту Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту.

Про це інформує «Українаська правда«.

Як випливає з відео, 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні поліцейські аби перевірити документи.

Це розлютило високопосадовця і він почав ображати правоохоронців та запитувати, чому вони «не впізнали начальство». «Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?!? Що з тобою, тебе що, припудрило?», — звертається Гогілашвілі до патрульних.

Водночас поліцейські спокійно намагалися пояснити, що лише виконують свою роботу. 

Нагадаємо, що заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував «розборки» з поліцейськими на блокпосту в Краматорську.

Після цього глава МВС Денис Монастирський заявив, що ініціюватиме дисциплінарне провадження щодо дій Гогілашвілі. На цей час його також буде відсторонено від посади.

Гогілашвілі вибачився за «надмірну емоційність» під час нападу на поліцейського та нецензурну лексику.

Коли журналісти почали детальніше знайомитися із біографією заступника міністра, то виявилося, що він одружений на секретарці президента України Марини Левченко і в них є спільні фото з президентом.

Також стало відомо, що він у 1995-2010 роках жив у Росії та працював помічником боксера та депутата Держдуми Миколи Валуєва.

12 грудня стало відомо, що у Гогілашвілі є діюче російське громадянство. 

Ааааааааа!!! Это видео с нагрудной камеры. И это видео было лишь в Главке и в министерстве. Знаю это точно. Видео слили журналистам. И видео раньше не публиковалось. Так выяснилось, что этот Саша «Еб@ло» Гогилашвили уже и раньше ярко «отличался». Но если ты муж личной секретарши Зеленского, то тебе многое можно и тебе за это ничего не будет. Разве, что великий Володимир Зеленський тебя орденом наградит.
А я подожду видео с Трухиным. После этого все, кто его крышуют, должны будут сесть. Потому что это чистая уголовка. И министр тоже. А пока насладитесь этим видео. И вы офигеете. Гарантирую!

P.S. Найвеличніший лідер сучасності (насправді ні) вирішив, що заступник міністра МВС Гогілашвілі має бути звільненим. Так і написав — звернувся до Кабміну і міністра, щоб ті розглянули питання про звільнення.
Тому, скоріше за все, таки звільнять. І для нас всіх це ще один приклад, як не треба мовчати. Лише резонанс впливає на прийняття рішень. Хоч і не завжди, на жаль.
Тут інше цікаво. За цю добу оприлюднена купа фактів щодо злочинної діяльності «заступника». З іменами, фактами, обставинами. Що з цим робити? Замнуть? Потішать нас тим, що його звільнили? А «діяльність» так званих реабілітаційних центрів, де з людьми, як виявилось, робили, що заманеться? А супротив легалізації медичного канабісу? А кришування наркоточок? А протидія заходам з замісної терапії для наркозалежних? А співробітництво з сумнівними сектами?
Цей «красень», користуючись особистою дружбою з Зеленським, почувався як кум королю. Його дружина, нагадаю, більше 10 років є помічницею Зеленського. Спочатку в кварталі, а зараз на Банковій. Надійні джерела свідчать, що її робоче місце знаходиться в кабінеті у президента України. А це означає, що вона присутня при всіх перемовинах — офф-лайн чи он-лайн. Також розповідають, що вона — одна із трьох людей, які регулюють доступ до тіла.
Гарно влаштувалась сімейка. Звісно, Марія Левченко так і залишиться біля президента України.
А от що буде далі з Гогілашвілі? Де випливе знову цей павлін? Ви ж теж не вірите, що він піде працювати на виробництво, правда? Він, який толком ніде і ніколи не працював.
Варто відслідковувати, куди дінуть цього бойового півня. І як надовго він залишатиметься в тіні.
Також важливо знати: ЯК ТАКІ ПОТРАПЛЯЮТЬ НА ВИСОКІ ДЕРЖАВНІ ПОСАДИ?
Немає даних про його вищу освіту. Він закінчив приватний вуз у Львові вже перебуваючи на посаді заступника міністра. Я дуже сумніваюсь, що він там справді вчився. Бидло не вчиться, воно стає в чергу за дипломом.
А як він пройшов спецперевірку? Як йому видали допуск до державної таємниці?
Інтернет ретельно зачищено від деталей про Гогілашвілі до його появи в Україні. Це вже зараз почали з’ясовувати і копати. От і випливають і російське громадянство, і сумнівна діяльність, і згадки про невипадковість інтересу до наркотичних речовин, і неоднозначна діяльність в Ростові.
І так, не пишіть, що «до нас потрапляють дивні люди із Грузії». Бо окрім етнічного походження, він не має нічого спільного із Грузією. Ріс і формувався виключно в Ростові.
Про Зеленського. Це на випадок «розумах», які обов‘язково напишуть: а от ваш Порошенко!
Так от, ви ж обирали це непорозуміння, керуючись фразою «щоб було не так, як при «баригах». Ну і що, воно вам допомогло?
Квартальні і просто дурники на найвищих державних посадах, невігласи і профани, сусіди і друзі дитинства, сестри і брати сусідів з Кривого Рогу, подружки дружини — все це тепер керує країною, де стало жити «краще, веселіше і, звісно ж, спокійніше».
Гогілашвілі — один із. Просто піймався.
Але він — абсолютне уособлення кадрових підходів президента Зеленського в країні, яка 8-й рік втрачає своїх людей на війні. Кращих людей. Втрачає, щоб бидлокадри процвітали, багатіли і плювали зі своїх мерсів на громадян України.

Zoya Kazanzhy

По последней информации.
Гогилашвили:
1. барыжил методоном, употреблял его.
2. Кололся. Чтобы скрыть следы от приема наркотиков, сделал татуировку на всю руку.
3. Шантажировал наркоманов и продавцов на деньги, иначе сливал о них информацию в правоохранительные органы.
4. Хвастался, что назначат его в МВД благодаря жене, помощнице Президента, и тогда все будет решать, прикрывать кого нужно.
5. прикрывал нелегальные наркодиспансеры, возможно владеет ими. В них незаконно содержаться граждане, и не только наркозависимые.
«Сеть центров «для наркозависимых», чтобы туда попасть достаточно чтобы кто угодно заплатил деньги, и тыкнул в человека пальцем. Его хватают на улице, отбирают вещи и содержат в тюрьме. В то же время можно спокойно набрать на него кредитов, отобрать квартиру, машину, бизнес.
В этих центрах молодые люди еще и работают, а старики просто умирают в одиночестве под давлением «вертухаев».
А то, что его жена работала в квартале95, а сейчас — в Офисе Президента Украины дает ему право взять любого из вас и держать в заключении без прав и возможноси выйти.»
Об этом недавно вышел прекрасный документальный фильм. Комментарий для фильма отказались дать Министр МВД и заместитель Гогилашвили.
6. Гогилашвили, находясь на должности замминистра МВД, пытался принять законопроект в ВР, по которому, задержанный наркоман мог бы избежать наказания в СИЗО в замен на пребывание в центре для наркозависимых. Гоги пытался выбить бюджетные государственные средства на свой ужасающий бизнес.
Вот такие слуги Зеленского.
Его нужно было бы арестовать, но Зеленский сегодня понтово требует его просто снять с должности за хамство полицейским, при том, что сам же его и пролоббировал, а затем наградил Орденом за мужество 3 степени.

Myroslav Oleshko 

Ну, якщо ви вже подивилися документ, який я навів у попередньому пості щодо заступника міністра ВС Гогілашвілі, який є центральною особою в наркотрафіку України, дозволю поставити декілька логічних питань щодо цієї історії.
1. Судячи з усього, якби гарячий грузинський хлопець не був записаний на відео під час бикування на блокпості, цей громадянин РФ і найвисокопоставленіший наркос продовжував би й надалі свою плідну діяльність?
2. Давайте припустимо, що він, проживши більшу частину життя в РФ і дотичний там до політики, не є засланим козачком і в Україну потрапив за «велінням серця». Але який є шанс, що його, громадянина РФ, колишнього помічника народного депутата ГД Валуєва та чоловіка особистого секретаря президента Зеленського, котрий (Гогілашвілі), до того ж, є наркоманом і замішаний у наркоторгівлі, могли не завербувати згодом спецслужби РФ?
3. Як думаєте, чим могла займатися така особа на лінії розмежування і чому він так нервово зреагував на абсолютно законну вимогу поліцейських?
4. Чого варта влада, котра призначає на посаду заступника міністра, який опікується боротьбою з незаконним обігом наркотиків, громадянина ворожої держави, неприхованого наркоторгівця, котрий, до того ж, не має жодних компетенцій для цієї роботи — навіть вищу освіту здобув уже під час роботи в МВС?
5. Головне: чого вартий народ, який обирає, а потім спокійно терпить таку владу?

Поделиться: