Талановиті українці мають працювати на себе

519
Клоун в свій час організував дешеву вивіску, поставив пластиковий стілець і стіл, сів з понтом він гуру «у жюрі», і почав зазивати стендаперів з усієї України змагатися перед ним за три копійки.
І талановиті українці, головою не думаючи, полізли виступати в чужому проекті, замість того, щоб створювати свій.
Особливо успішних хлопців клоун одразу переманював в свій тупий Квартал писати сценарії про Україну-проститутку.
Клоун вбивав одразу купу зайців: 1) знищував в зародку потенційних конкурентів, 2) перетворював їх на своїх рабів, 3) забирав собі всю до копійки додану вартість з продукції виробленої ними. В результаті істота стала фінансово стійка, в житті стала себе прекрасно почувати, а в результаті взагалі вилізла в президенти. А цих дурнів, які під неї пішли, зараз ніхто не знає і більше ніколи не взнає.
А сьогодні істота просто продала цю плантацію рабів іншому господарю. Ось і все.
Доволі непогана вийшла комедія насправді.
Насправді, те, що Зелень зробив, це для України плюс, а не мінус.
Андрій Данилко в свій час був в мільйон, в мільярд разів талановитіший ніж весь тупий Квартал криворізької інтелігенції разом узятий. Та розвинутися він у українського Джима Керрі зумів, бо не під кого не ліг, а мав власні проекти, де робив гроші з свого таланту. Доки він виступав, Зеленський на горизонт навіть підійти не міг.
Талановиті українці мають працювати на себе. Ви маєте самі жартувати свої жарти, ні під чию вивіску не йти, самі виробляти свій телевізійний продукт і самі його продавати, самі збирати касу, і самі її витрачати на свої наступні проекти. І не ділитися ні з яким бездарним клоуном.
Ну а торгівля на крові, то таке. Вашу кров він не вважає за свою. Торгуватиме нею без навіть мінімальних докорів сумління. Але то вже ви самі обрали.
Липецкая «Фабрика смеха». http://dlvr.it/Rqsk2v
P.S.

Российский телеканал «СТС» запускает собственную версию украинского проекта «Лига смеха», созданного студией «Квартал 95». Об этом сообщается на сайте телеканала.

«Канал СТС и Международный союз КВН приглашают всех желающих принять участие в открытом кастинг-фестивале для нового комедийного шоу «Лига Смеха». Мы ждем вас 25, 26, 27 января на открытом кастинг-фестивале «Лига Смеха»!», — говорится в сообщении.

Как отмечает Слідство.Інфо, торговая марка «Лига смеха» принадлежит в том числе и президенту Владимиру Зеленскому.

«СТС Медиа» (группа компаний, куда также входит телеканал «СТС») фактически является активом, частично принадлежащим государству Россия.

«По оценкам медиа-эксперта Андрея Соломахи, стоимость продажи формата ТВ-шоу федеральному российскому телеканалу может стартовать от 500 000 долларов, в зависимости от достигнутых договоренностей», — пишет в Facebook Слідство.Інфо.

Не вперше 95 квартал продає Росії свій продукт, а потім Зеленський отримує з цього прямі дивіденди, які відображені в декларації. Так було минулого року.
Вперше 95 квартал продав Росії продукт, в якому братимуть участь команди з так званої «ДНР», а гроші від продажу у вигляді дивідендів знову отримає Зеленський!
Фактично, бізнес президента України працює і на ворога, і на терористів одночасно. Я не думав, що побачу цю ганьбу. І слово «зрада», попри все забарвлення, сюди, на жаль, підходить якнайкраще.
Посилання і скріни в коментарях. Якщо вистачить сил дивитись на цю мерзоту.

Поделиться:
Загрузка...