ИраПрокопова

ЧИ БУДЕ ПРОЗРІННЯ?

ЧИ БУДЕ ПРОЗРІННЯ? Колись вони реготали над «Україной – простітуткой», потім заходились від «Сеньора Голодомора», «Ебонітових палочєк на Майданє» та…

3 года назад