Своїм виступом він дуже полегшив завдання РФ

39
Ці кілька днів постійно повертаюся до питання, навіщо взагалі Зеленському потрібна була ця прес-конференція з дивними заявами і скандалом з журналістами?

Подивіться на контекст. 30 листопада буде зустріч міністрів іноземних справ НАТО в Ризі, де розмова піде чи дати Україні зброю та підтримку перед загрозою нового вторгнення РФ, чи, навпаки, не провокувати Путіна, Україні зброї не давати і закликати до переговорів і поступок.
Одночасно США надсилає партію зброї та обладнання. МВФ вирішує, що фіг з вами, хоч нічого не виконуєте, але ж вам зараз дуже треба і дає грошей. Посли отримують від Зеленського «джентельменські» обіцянки не призначати нових судей Конституційного суду і взагалі рухати реформи та розбудовувати демократичні інституції. Так що вимальовується готовність принаймні якоїсь кількості держав НАТО все ж таки дати силову підтримку Украні і таким чином не провокувати Путіна видом слабкої жертви.
Аж тут Зеленський виходить на люди. І що ж він там говорить? По-перше, що загрози війни немає і це все тиск на дурний Захід. А він не такий дурень, щоб до того всього ставитися серйозно і взагалі відправить Єрмака вести сепаратні переговори з росіянами. По-друге, розказує про загрозу перевороту, про які дізнався від російського ФСБшника і свято в це вірить. По-трєте, що призначає судей КС і таким чином все, що наговорив послам — обман.
Який висновок мають зробити країни НАТО? Ви б на їх місці стали б «вписуватися» за партнера, який сам не відчуває загрози і до неї не готується? Який бреше щодо своїх намірів будувати демократичне суспільство, а натомісь демонструє автократичні замашки. Зрештою, який використовує загрозу вторгнення лише як спосіб отримати більше грошей і інших «плюшок». Чи варто заради такого партнера втягуватися у війну? І чи буде цей партнер битися, якщо почнете воювати ви? Чи доведеться воювати замість чергового корумпованого і недалекого автократа?
Не знаю, чи сам Зеленський придумав це все наговорити, чи ним маніпулюють з Кремля, але цим своїм виступом він дуже полегшив завдання РФ. Наслідком його розмов може бути рішення не посилювати підтримку України з боку НАТО. РФ достатньо, щоб просто залишилося все як є — в рамках «глибокої стурбованості». Далі або буде наступ РФ, Україна не зможе довго опиратися без підтримки та адекватного вищого керівництва, і Зеленський дуже швидко побіжить домовлятися з Путіним про входження в союзну державу.
Або, що більш вірогідно, після провальної для нас зустрічі НАТО в Ризі, ми почуємо від Зеленського, що Захід нас зрадив. Тут дуже вчасно підвалила пропозиція Ердогана стати посередником і тому Вова поїде зустрічатися з Путіним без надокучливих американців чи європейців.
Там, як завжди у Зеленського, вони підпишуть щось в стилі «пропозицій Єрмака» з «формулами Штайнмаєра» та спільними патрулюваннями з окупаційними військами. Але дізнаємося ми це, також за традицією, не від Офісу Зеленського, а від російських ЗМІ. Звичайно, це викличе запеклі протести і привід для Вови сказати,що ось, я ж казав про переворот. Захід тут просто умиє руки і закличе всіх до стриманості.
А далі РФ зробить все гібридненько, бо без внятної позиції президента та центральних органів влади можна влаштувати заколоти в регіонах. Волати там будуть, що вони за миролюбні домовленості Зеленського і проти «фашистів» та яструбів. Схоже ви всі вже бачили в 2014, тому детально не буду.
Але цього разу «рятування російськомовних від хаосу» може бути і шляхом наступу з Білорусі. Тому щастям стане, коли втримаємо Київ. Зрештою, від України залишаться рівно ті території, де люди та місцева влада будуть готові дати відсіч гібридній атаці російських спецпризначенців і місцевої російської агентури. Що в цей момент буде робити Зеленський буде цікавити лише його родину. Тому що свою роль зруйнувати державні інститути України і перетворити війну на громадянську він вже виконає.

Ольга Лень

P.S. Федина і Звіробій планували на нього замах. Протестувальники ледь не призвели до Армагедону шляхом малювання на дверях. Палець Лероса трохи не спровокував інфаркт шляхом образи гідності.
Ткач позбавив можливості відпочивати в Києві. Що вже треба витворяти, щоб соромно було той відпочинок людям показати?
Тепер от ДБР відкрило проти Юри Бутусова провадження за статтею 437 — планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни.
Воно просто йоб..те. Тобто психічно хворе. Цілком можна відсторонювати від посади за станом здоров‘я.
——————————————————————————————-
Януковича спецслужби постійно лякали. Це вже давно відомо. Ще його охоронник на суді про це давав свідчення. Яника залякували по лінії СБУ, де фсбшники ходили, як в себе удома, і по лінії президентської охорони, керівник якої Кобзар так само працював на рашку.
Бо психологічний портрет Хряка в ФСБ був прекрасний відомо. Зовні мужній Хряк, з дитинства від відчима літав, тому виріс труслом, яке панічно боялося всього на світі і зомлівало від яйця.
І в кінці Хряк потрапив у пастку тих, хто його лякав: російський спецназ викрав його під Бердянськом і вивіз у РФ. Так ще вчора президент сьогодні став нікчемним заручником Путіна. І той з нього видушив підпис про запрошення військ у Крим і всі ті мільйони, які він вкрав.
Нинішній Легітимний — таке саме трусло. Тому його теж залякують всі ці єрмаки з татаровими. Портнов керував адміністрацією хряка, а зараз через свого дружбана — одміністрацією його петрушки. Методи — ті самі.
Ось саме про це ми і казали перед виборами: нікчема на посаді Президента — пряма загроза безпеці всіх. І тим, хто за нього топив, — в першу чергу.
Поделиться:
Загрузка...