Свиня прорвала український кордон

55
4 роки тому відбулася визначна подія: свиня прорвала український кордон. Бити і ображати прикордонників свині допомагали проросійські покидьки і найостанніший слиз з українського політикуму.
.
Сам злочинець орудував під личиною «реформатора за 70 днів», обіцяв «подвоєння пенсії в перші два місяці», втричі до кінця року, «а в цілому за каденцію в 7-8 разів. Я це робив, я не якийсь там популіст і казкар».
Свій злочин під час війни наркозалежна свиня пояснювала незаконним на її думку позбавленням її українського громадянства. Вона публічно оголосила, що тепер у суді доведе свою правоту. Доведе, що в правових підставах визнати надання громадянства недійсним відсутній пункт — «умисна брехня про відсутність кримінального переслідування в інших країнах».
Чи виконала свиня свою обіцянку — довела щось?
«Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду прийняв відмову свині від позову про визнання незаконним та скасування Указу Президента України від 26 липня 2017 року №196/2017 «Про припинення громадянства України» свині». 24 червня 2019 року у судовому засіданні представник позивача підтримав подану свинею 5 червня 2019 року заяву про відмову від позову та закриття провадження у справі та підтвердив, що позивач здійснив особисте волевиявлення, відмовившись від позову.
Ось і все. Свиня висловила особисте волевиявлення, що кордон воно замазало своєю тушею без всілякої причини. Воно визнало, що тупо вчинило злочин. А вчинило воно цей злочин, бо тупо могло.
Рішення комісії з громадянства при Президенті України не оскаржене. А отже повернення Зеленським громадянства істоті всупереч дійсному рішенню комісії — злочин. Черговий.
Також злочин — закриття Зеленським справи про отримання 300 тис доларів свинею із Москви. Покази на свиню її помічника Дангадзе ніким не скасовані.
Прикордонники пізніше виявили свиню у ресторані, затримали і за патли викинули покидька з України. Генерали Побережник і Піменов виконали те, що мають виконувати кожен генерал в Україні — викидати звідси всіляких покидьків.
Та свиня знайшла собі сильних подільників — приєдналася до організованого злочинного угрупування «Приват-95». ОЗУ Приват-95, як чужорідному організму, потрібні союзники в мародерстві. Бо обкрадати ковід-хворих під час пандемії, обкрадати військових під час війни, просто обкрадати населення України, для цього всього потрібні вірні подільники готові на найцинічніші злочини. Для цього вони мають бути пов’язані спільними злочинами.
І от тепер вони всі разом судять цих генералів-прикордонників. Генералів, які захистили Україну. Так само, як за допомогою ручного ДБР судять генералів Марченко і Павловського.
Покидьки теж знають, що найтолковіших генералів треба викидати за волосся, а інших зробити своїми шістками.
За 4 роки, а особливо 2 останніх, всі адекватні люди змогли побачити чого були варті всі казки. Всі ці басні про реформи за 70 днів, збільшення пенсій в 7-8 разів і кінець епохи — балабольство остапів бендерів.
Лише дебіл не зробить висновків.
Поделиться:
Загрузка...