Студпарламент КНУ імені Шевченка засудив проведення зборів «Слуги народу» на території університету

995

Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка прокоментував проведення зборів партії «Слуга народу» на території головного «Червоного» корпусу свого університету.

У своїй заяві Студпарламент висловив занепокоєння «залученням університету до участі в акції політичної партії, що на даний момент, 20 вересня 2020 року, проводиться на території головного корпусу».

У листі  наголошується, що ця акція порушує закон України «Про освіту», згідно з яким політичні партії не мають права втручатися в роботу закладів, а також заборонено функціонування будь-яких політичних об’єднань у закладах освіти.

Також студенти вважають, що збори суперечать листу Міністерства освіти і науки «Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти» від 14 вересня.

«СПУ вбачає у публічному заході, що проводиться політичною партією «Слуга народу» на території Університету порушення норм чинного законодавства України, та наголошує на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації Університету. СПУ засуджує будь-які акції політичного характеру, в тому числі політичну агітацію на території Університету, а також використання назви Київського національного університету імені Тараса Шевченка для задоволення політичних інтересів», – заявляють студенти.

Нагадаємо, 20 вересня київський осередок партії «Слуга народу» зібрався на території КНУ імені Тараса Шевченка, щоб офіційно визначитися із кандидатами у депутати міської ради. На зустрічі презентували першу десятку партійного списку в Київраду, однак на сайті партії опублікували дещо інший список.

president.gov.ua

У ці хвилини студенти розпочали акцію біля університету Шевченка через те, що «Слуги народу» провели агітаційний захід на території головного вишу країни.
Серед іншого, вони вимагають відсторонити ректора КНУ Леоніда Губерського від обійманої посади на час проведення незалежного розслідування.
Я так розумію, що у зелених таке показове знущання над власними законами: провести персональний захід Зе та його корабельної сосни Верещук на території КНУ рівно через тиждень після оприлюднення листа власного міністра-плагіатора «Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти».
У країні, де існує верховенство права, за таке порушення партію зняли б з виборів. Але у нас влада пацанська: презЕдент слово дав (що при порушенні закону піде з посади), презЕдент слово забрав.
Мушу нагадати: студенти стояли у витоків майже всіх революцій. Вони вже вигнали Портнова, коли цей самий ректор призначив останнього викладачем КНУ. Сподіваюсь, будуть серед перших, хто сцяними ганчірками гнатиме і цього гравця на роялі з липовим дипломом юриста.

Поделиться:
Загрузка...