Страшна країна

459
Я терпіти не можу розмови на тему, що треба розділяти путінську Росію і звичайних, «простих» людей. Що там є багато «нормальних» і варто про це пам’ятати. Що ось закінчиться «епоха» Путіна і все-все може змінитися. Ну і інша бєліберда на цю ж тему.

Росія, Путін і населення – одне і те ж саме лайно. За виключенням кількох людей на всі 150 мільйонів. Тому що лише влада, яку підтримує 99 відсотків саме населення, не громадян, може чините всі ті свавілля, які вона чинить. А благословляють все оце своєю мовчанкою особи, типу ліберала-туриста Дмитра Бикова, якого так люблять слухати у нас в Одесі, наприклад.
Крим. Саме Росія там вже повним ходом проводить етнічні чистки по відношенню до кримських татар. Затримання Нарімана Джеляла, першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу – чергове свавілля, яке чиниться на анексованій території. Затримання, арешти, ув’язнення, вбивства, зникнення кримських татар вже стало звичною справою для ФСБ. Рахунок йде на десятки і кількість збільшується. І що? А нічого, росіян це влаштовує. Одиниці, які виходять на одиночні пікети, теж заарештовуються. Щоб іншим не хотілося повторювати.
Всі ці Любові Соболь, які встигли втекти і продовжують розповідати про переваги «умного голосования», яке ось почалось в Росії, щоб ще раз остаточно зацементувати тоталітаризм та диктатуру.
Страшна країна. Яку встигли покинути притомні люди. Тому що життя одне і сісти на 10-15 років або загинути – така перспектива мало кого влаштовує.
Пам’ятаєте, як захлиналися від захвату, що Марія Колесникова, одна із лідерок білоруського протесту, не погодилась їхати в Україну і навіть порвала свій паспорт. Респект їй, звісно. Але зараз вона отримала термін – 11 років в’язниці. Флейтистка і диригентка. Викладала гру на флейті в гімназіях, грала в оперному театрі, Національному академічному концертному оркестрі. З 2007 року навчалася у Вищій школі музики у Штудгарті на факультетах старовинної та сучасної музики. Працювала в Німеччині.
То, може, краще було поїхати? Хоча, може її ще витягнуть з в’язниці. Он ПАРЄ стурбована в черговий раз.
Олексій Навальний. Поїхав ти лікуватися, вірніше, вивезли непритомного. Але ж опритомнів, прийшов до тями. Навіщо їхати прямо в тюрму? Щоб що? Щоб світова спільнота мала роботу і була зайнята?
Потворам від влади давно начхати на протести і слабкий супротив, на міжнародні осуди і європейсько-американське занепокоєння.
Живі і на свободі ви можете зробити багато корисних, правильних і важливих справ. А тепер очікуйте побачення і пишіть листи соратникам від руки з закликом не падати духом, об’єднуватися і триматися.
Росія знищує все живе. І не лише на своїй території. Білоруси он сміялись, що ми скакали на Майдані.
Ото ми скакали, щоб наші люди не йшли по етапу на 11 років.
Дивлюсь, як кримчани жаліються на камеру (поки що на відеокамеру), що у них «отобралі виход к морі, а ми тут роділісь, ми нє можем єхать на Мальдіви, пачєму так с намі, ми же учасніки руской вєсни!». Радійте, дурники, що найактивніших із вас не везуть на автозаці в місцеве відділення ФСБ. Поки що не везуть.
Тотальна зачистка іншодумання, недопуск до участі у виборах, списки «ворогів», реальні терміни за коментар у Фейсбуці, багаторічні терміни лідерам опозиції, заборона медіа, які на півкроку збиваються з путінського маршу і багато-багато подібного – це те, чого ми змогли уникнути.
Якщо хтось ще не зрозумів, що нам дав наш Майдан.
Поделиться:
Загрузка...