Стобаксова стипендія ЗеПапашкє сколихнула суспільство

231
Синуля-доларовий міліонер, який під час війни сховав від держави прибутки в офшори, не сплатив ЖОДНОЇ копійки податків зі своїх корпоративів, щоб вам, селюкам і рагулям, навіть і копійки його грошей не дісталося, щоб блін навіть не розраховували, тепер хоче ще й змусити всіх вас платити довічну стипендію своєму папашці. Як видатному діячу.

Просто уявіть рівень жлобства цієї сімейки.
І не біда, що науковий доробок проФФесора невідомий. Совість — для лохів.
При чому вони настільки нахабні, що не те, що не паряться, а ще й вигадали тупу хуцпу, тіпа це не вони, це трудовий колектив просить.
За ніч і ранок з 2 по 3 вересня колектив зібрався, обговорив, написав листа у Кабмін, лист аж з Кривого рогу дійшов, а потім — хопа! — і одразу на стіл Шмигалю. Ну буває, чо. А Шмигаль в цей час не секретарку за жопу лапав, а як раз листи всілякої голоти читав. І зі стопочки отак — раз! — і як раз цей лист.
У нас всяке було. Але настільки лінива сцянина в очі лохторату — вперше.
2400 грн — це тьху для цієї сім’ї. Тут прослідковується явно інший жест. Воно сиділо серед своїх — нога на ногу, ніс до потолка:
— Вот увідітє: еті майданутиє гіднюкі ещо батє моєму стіпендію пожизнєно заплатят. Нация гідності. Тоже мне, хаха. Посмотрім.
Що ж,.. долгіх лєт твоєму папіку. І тобі разом з ним в одному котлі, гнида.
Стобаксова стипендія ЗеПапашкє сколихнула суспільство набагато більше, ніж мільярди, вкрадені з Привату Коломойським, сотні мільйонів, які вони з Ахмєтовим пилять зараз чи навіть ті сорок із хвостиком, котрі з благословення старшого партнера поцупив у вкладників банку сам Янелох.
Той, хто по-справжньому зрозуміє механізм цих парадоксальних явищ, зможе ефективно керувати суспільною свідомістю (якщо олігархи та Москва дадуть йому доступ до рейтингових ЗМІ).
Хоча, звичайно, екстраординарні дріб’язковість, містечковість і чиновницьке холуйство тут кидаються в очі й непрофесіоналам.
Якщо триндець існує, то виглядає він саме так: прем‘єр-міністр країни переконує, що тато президента заслужив довічну стипендію від сина-президента. І куди ж ти тут дінешся від трудового колективу?
Я вже не раджу владі антикорупційне законодавство читати. «Колгосп тварин» Оруелла погортайте на всяк випадок.
Я думав, що дніще — це давати довічну стипендію папі клоуна.
Але тут постукав ПМ з пісьмом трудового колективу, який просить за папу клоуна
Виявляється і тут блть винуватий Порошенко. Ще за папєрєдніків пісьма писали. Їпать…
Пздєц, це ж не просто мєлочність, це ж не просто корупція, це ще й ї*буче совкове дніщє.
І після такої мєлочності реально хтось вірить, що клоун чесний і не бере хабарів? Серйозно?
На самом деле они мыслят исключительно эмоциями. Что нельзя было Пороху — Зеленскому можно.
За Зеленского душой болели «дарагия рассияне». Помню хохот дамочки, у которой зять в рф. Она радовалась, «как Вова этого барыгу вчера сделал на стадионе! Позвоню сейчас, зятю расскажу!» Эмоции, и никакой логики. Хохотали все.
Сегодня «зятю из рф», скорее всего, по барабану. А украинская теща делится своими деньгами что с Коломойским, что с Суркисами, что с папой Зеленского, что со всем аппаратом «президента». Может, как раз придет время украинскую тещу проспонсировать для уплаты ею коммуналки. У нас ведь очередное повышение, говорят?
Была еще одна собеседница, которая голосовала за Зе, потому что дом на 400 квадратов, и при барыге отапливать тяжело. Все никак ее не могу встретить — как она там? Отопила?
Питання совісті та честі родини Зеленських і нашого уряду.
«Склалося так. що моя серйозна хвороба не дозволила мені працювати відразу після досягнення пенсійного віку. Відняло ноги і все. З улюбленої роботи прийшлося звільнитися. Я була викладачем вищої математики. Кандидатську захистила в 34 роки. А в 58 несподівано на пенсію. 3,5 тис грн. У моєму списку 33 наукові роботи і 6 підручників- з матаналізу, лінійної алгебри та теорії ймовірностей. Тому, природно, я відшукала список праць О.С.Зеленського. ЧОТИРИ!!! статті по 4 сторінки! Хто взагалі надав йому ступінь доктора наук??? ЛЮДИ! ПРО ЯКУ таку пожиттєву стипендію йдеться? Мої знайомі мають більше ста публікацій- і ніяких стипендій. Чи є межі несправедливості у моїй країні?»
(с) Дарія Білонога
Поделиться:
Загрузка...