США запропонують Україні позбавити Коломойського громадянства і екстрадувати

137

Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував звинувачення Ігоря Коломойського у відмиванні на території США виведених з ПриватБанку мільярдів доларів.

На думку Філатова, тепер США запропонують Україні позбавити Коломойського громадянства і екстрадувати.

«Обізнані люди подейкують, що найближчим часом партнеру Ігоря Валерійовича — президенту Зеленському буде запропонована проста схема. З урахуванням того, що у Коломойського офіційно три громадянства і він ніколи цього не приховував, а в Україні дозволено мати лише одне, то Володимиру Олександровичу буде настійно рекомендовано позбавити ІВК українського громадянства. А після цього видати міжнародного злочинця американському правосуддю», — написав мер Дніпра у фейсбуці.

6 серпня Мін’юст США звинуватив Коломойського у відмиванні мільярдів доларів із ПриватБанку.

Коломойський звинувачення заперечує і стверджує, що всі інвестиції у Сполучених Штатах Америки були зроблені з власних коштів, отриманих у 2007-2008 роках за угодою з компанією «Євраз», і з доходів інших бізнесів, що зберігалися у ПриватБанку.

P.S.

Минюст США, Коломойский, заводы и небоскребы, деньги Привата. Вы это все уже прочли сегодня утром. Но есть тут такой вот нюанс, про который мало кто вспоминает.
Речь тут о том, что США обвиняют Коломойского в краже денег из Привата. У тебя. У твоих родственников. У меня. У каждого гражданина Украины. Деньги украли не у вкладчиков банка, деньги украли не у других бизнесов, деньги украли не у иноостранцев.
Деньги украли у каждого из нас.
Купили себе разное, включая заводы и небоскребы. А потом государство спасало банк и докапитализировало его бюджетными деньгами. Нашими деньгами. Твоими деньгами. Моими деньгами.
И Коломойский себя отлично (пока) чувствует в Украине, надежно прикрытый (пока) своим президентом.
Такие вот дела.
А… и еще. Когда из Привата украли несколько десятков миллионов долларов и перевели на офшоры Зеленского, это тоже у тебя украли и отдали Зеленскому. И у твоих родственников украли и отдали Зеленскому. Украли и отдали Зеленскому, на счет его компании Megiritano Ventures LTD.
Такие вот дела.
P.S. И никакого отношения Коломойский к «спасению Днепра» не имел, от слова совсем. Он тогда почти все время провел в Швейцарии и Израиле. Спасали Днепр совсем другие люди.
Так от чому Рябошапка так рішучє зіскочів — бо був в курсі ходу розслідування проти Коломойського і чим закінчится перебування в Зєко-манді.
Тепер знамените фото керівництва держави під головуванням міжнародного злочинця в кабінеті президента заграло новими фарбами.
Нам ще розкажуть про вплив «нікнейм Бєня» на Уряд, на ОП, на самого Зеленського — американські правоохоронці, не наші «на 100% маі люді».
Так що — Валерія Гонтарева була права?
Крали гроші Приватбанку і відмивали по всьому світу?
І на них проплачували антидержавну пропаганду, утримували медіаскот з колективного «1+1», «націоналістів» з «актівістами» та впарили населенню » Слуґу народа», щоби пограбувати по новій ще на 3 Приватбанки?
А головне питання — чи набрав незворотнього характеру процес продажу Коломойським нас Москві?
Бо все вказує на втілення цього плану: і повернення реваншистів на посади, і згортання євроінтеграції, і злягання СН з ОПЗЖ, і переслідування державницьких сил та військових тощо.
Та Коломойський цього і не приховував, «чєрєз 5 лєт ані забудут кровь» — сказав як висморкався, а нарід утерся, разом зі своєю ясновельможною прОклятою «елітою».
Зрадники довбані, своїх мозгів нема, то нехай американці вправлять.
Зеленський може не шукати більше прихильності бородатої бабусі й не боятися його гніву у вигляді мочилова в програмах популярного каналу. Єдина країна, котра здатна ще певний час забезпечувати Коломойському безпечний притулок — це Україна. І він буде давати своєму ставленику максимальну підтримку без зв‘язку з поступками в питанні Приватбанку. З цієї точки зору звинувачення ФБР на адресу Коломойського у внутрішній політиці зіграли на користь молодшого партнера.
Чого не скажеш про зовнішню. Там я б не виключав найсумнішого варіанту подій, аж до кримінального переслідування Зеленського після його відставки.
П.С. Типова історія: в США висувають звинувачення олігарху в розкраданні в Україні мільярдів доларів, а тут йому президент попільничку на стіл ставить
Юрій Каракай:
Судячи з усього, новий посол Сполучених Штатів вручить Зеленському не тільки вірчі грамоти, але й судові повістки.
Тарас Березовец:
Плохие новости для Игоря Коломойского и его соучастника (в оригинале “ally”), как утверждает The Washington Post, Владимира Зеленского.
Министерство юстиции США обвиняет Коломойского, также известного как «Беня», пишет американское издание, в краже миллиардов из банка, который ему ранее принадлежал.
Владимир Александрович, вы главное не убивайтесь сильно. Все же есть способ избежать уголовной ответственности. Как говорится, явку с повинной никто не отменял. Берегите себя, одним словом. Ермака потеребите, он конечно вам не поможет, но зато придумает для вас что-то утешительное. Пока пересмотрите что-нибудь подходящее. «Тюряга» со Сталлоне или «Побег из Шоушенка».
Карл Волох:
Коломойський вивів (читай: вкрав) із Привату суму набагато більшу, аніж «клівлендські» 700 мільйонів, по яких ФБР веде слідство в США. Головне питання для нас із вами, чи є епізод із 42 мільйонами, переведеними кварталівським компаніям, частиною цього розслідування, чи він фіґурує лише цивільних позовах Привату у ВБ та Ізраїлі.
Бо якщо перше, то обшук, як і оприлюднення іеформації у Вашінгтон Пост, є сигналом від американців не так Бєні, як самому Янелоху.
Volodymyr Ariev:
Тепер крадіжка століття є офіційно предметом розгляду американських слідчих. А далі суд. Не Печерський. Для всіх учасників відмивання коштів. Кінцевих, в тому числі. Буде дуже цікаво.
Volodymyr Omelyan:
Кількість хворих на коронавірус невпинно зростає. В бюджеті — дірка, економіка падає.
Війна з Росією нікуди не поділася, незважаючи на чергове перемир’я.
В управлінні державою — повний хаос.
Проти найпотужнішого спонсора/соратника Президента України висунуті США звинувачення у відмиванні грошей.
Оточення Президента засмоктала корупція на десятки мільярдів гривень щомісяця.
Чи є у Вас план, містер Фікс?
Виталий Портников:
Після загибелі Народного фронту єдиною серйозною партією українських патріотів стала “Європейська солідарність”. Інших партій у нас просто немає. У прихильників “русского мира” є ОПЗЖ. У тих, кому наплювати і на Україну, і на Росію — “Слуги народу”. А у тих, хто все ще розраховує, що Українська держава відбудеться, зараз просто немає вибору — “Європейська солідарність” чи капітуляція. І при цьому абсолютно не важливим, подобається вам Порошенко чи ні. Важливо — українець ви чи ні.

Поделиться:
Загрузка...