США закликають членів комісії з обрання голови САП повернутися до роботи

25

США закликають членів комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повернутися до роботи.

Про це у Twitter повідомляє посольство США в Україні.

«США закликають членів комісії з обрання керівництва САП повернутися до роботи, поважати власні процедури та прийняти правильне рішення для українського народу, затвердивши свій власний вибір САП. Не дозволяйте корумпованим зовнішнім силам блокувати роботу, яку вам довірили», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, комісія мала затвердити, що в конкурсі переміг Олександр Клименко, який набрав найбільше балів, але цього не сталося. За словами Клименка, Офіс генпрокурора хоче повторної спецперевірки кандидатів на посаду — при тому, що всі необхідні перевірки вони вже пройшли.

США закликають членів комісії з обрання голови САП повернутися до роботи, - посольство 01 

P.S.

Ого-го…
Це не просто жорстка реакція США на корумпованість Зеленського та його оточення (бо саме про ці зовнішні сили йдеться, бо САП має бути незалежним), це не лише обурення нашого стратегічного партнера, це відповідь наших союзників спробам Зеленського узурпувати владу.
Зеленський остаточно перетворюється на руконеподатного, бо в повідомлені вони апелюють не до держави, яку на сьогодні поки що очолює Зеленський, США апелює до УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
Ну, в принципі, все. До санкцій проти оточення Зеленського рукою подати. Приїхали…
Pavlo Nuss

Тиждень брехні та мовчання президента Зеленського по конкурсу САП.
21 грудня комісія з обрання Спеціального антикорупційного прокурора завершила конкурс, більшість балів набрав Олександр Клименко, але прокурором він так і не визнаний. Президент Зеленський продовжує демонструвати зневагу та порушує забов’язання України перед США, порушує декларацію щодо призначення прокурора САП, яку сам Зеленський підписав 1 вересня разом с президентом США Байденом.
Конкурсна комісія, половина членів якої призначена коаліцією Слуг народу, ОПЗЖ, Довіри та За майбутнє, відмовляються голосувати за визнання Клименка головою САП, отже рішення не вступає в силу. Голова САП відсутній вже 16 місяців! Комісія керується офісом президента, і, без сумнівів, блокування конкурсу — це особисте рішення президента Володимира Зеленського.
США докладають великих зусиль для допомоги Україні, Конгресс погодив чергові 300 мільйонів доларів військової допомоги, американські літаки-розвідники продовжують пильнувати за російськими війсками на кордонах України, США заявляють про підготовку глобальних санекцій проти РФ у разі великого вторгнення Путіна. А в цей час президент України не виконує одне з ключових питань співробітництва з США, та провалює призначення прокурора САП, яке більше за все потрібно не Байдену — а народу України!
Чому Зеленскьий блокує призначення Клименка? Тоді в руках Клименка будуть провадження по структурах Коломойського, Ахмєтова, по іншим олігархам, також САП може відкрити шлях кримінальним провадженням проти самих Слуг народу. Санкції США проти наближеного до офісу Андрія Портнова — це сигнал для Зеленського, для його заступника голови офісу Татарова — партнера Портнова.
Президент Зеленський завдяки своїм зв’язкам з олігархами зриває співпрацю з США, дискредитує нашу зовнішню політику та послаблює оборону України. Ось це реальна загроза національній безпеці. Але, нажаль, це питання ніхто не винесе на засідання РНБО.
Поделиться:
Загрузка...