США ПЕРЕДАДУТЬ ВМСУ ЩЕ ТРИ КАТЕРИ ТИПУ ISLAND

110

Сполучені Штати Америки додатково передадуть Україні ще три патрульні катери класу «Айленд» (Island).

Про це сьогодні, 13 листопада, в Одесі заявив тимчасово повірений у справах США в Україні пан Джозеф Пеннінгтон під час урочистих заходів з нагоди передачі до складу ВМС ЗС України патрульних катерів класу «Айленд» та пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко», повідомляє  mil.gov.ua.

«Катери «Старобільськ» і «Слов’янськ» є лише невеликою частиною допомоги у сфері безпеки, яку США вже надали Україні з 2014 року. В рамках нашої підтримки України, я також радий повідомити, що на додачу до цих двох патрульних катерів класу «Айленд», які передаємо сьогодні, Сполучені Штати Америки нададуть ще три додаткові катери цього ж класу. Це катери Берегової охорони США, які надалі збільшать військово-морські спроможності ВМС України», — відзначив Джозеф Пеннінгтон.

Варто також додати, що до кінця цього року, за словами заступника міністра оборони України Анатолія Петренка, планується завершити випробування і ввести до складу ВМС ЗС України ще три бойові кораблі від національного виробника (мова йде про катери виробництва «Кузня на Рибальському» «Гюрза-М» та «Кентавр»).

«Упевнений: наші американські партнери і надалі нас потужно і симетрично підтримуватимуть для якнайшвидшого відновлення корабельного складу ВМС ЗС України. Потрібно спільно працювати над інфраструктурою базування флоту, соціальним захистом військових моряків та членів їхніх сімей. Надалі слід покращувати наші спроможності, що стосуються ситуаційної обізнаності, морської патрульної авіації та високоточних засобів ураження», ‒ підкреслив Анатолій Петренко.

mil.gov.ua
Поделиться:
Загрузка...