США НАКЛАЛИ САНКЦІЇ НА КОЛОМОЙСЬКОГО ТА ЧЛЕНІВ ЙОГО РОДИНИ

525

США запровадили санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на заяву держсекретаря США Ентоні Блінкена.

«Сьогодні я оголошую про санкції проти олігарха та колишнього українського державного чиновника Ігоря Коломойського через його причетність до значної корупції» — йдеться у заяві Блінкена.

У Держдепі пояснили, що як керівник Дніпропетровської області з 2014 по 2015 рік, Коломойський був причетний до корупційних дій, що підривали верховенство права та віру української громадськості в демократичні інститути та громадські процеси, включаючи використання його політичного впливу та владних повноважень для особистої вигоди.

«Хоча ці санкції базуються на діях за його перебування на посаді, я також хочу висловити занепокоєння постійними зусиллями Коломойського, які тривають досі, щодо підриву демократичних процесів та інституцій в Україні, які становлять серйозну загрозу її майбутньому» — заявив Блінкен.

Санкції також наклали на дружину олігарха Ірину Коломойську, його дочку Анжеліку Коломойську та його сина Ізраїля Цві Коломойського. Це означає, що Коломойському і членам його родини заборонений в’їзд до Сполучених Штатів.

Блінкен підкреслив, що санкції підтверджують прагнення США підтримувати політичні, економічні та правові реформи, які є ключовими для євроатлантичного шляху України.

P.S.

Сегодня я объявляю о публичном присвоении статуса олигарха и бывшего украинского государственного деятеля Игоря Коломойского в связи с его причастностью к крупной коррупции. В своем официальном качестве губернатора Днепропетровской области Украины с 2014 по 2015 год Коломойский был причастен к коррупционным действиям, которые подорвали верховенство закона и веру украинского общества в демократические институты своего правительства и общественные процессы, в том числе в использовании своего политического влияния и официальной власти его личная выгода. Хотя это назначение основано на действиях, совершенных им во время его пребывания в должности, я также хочу выразить обеспокоенность нынешними и продолжающимися усилиями Коломойского по подрыву демократических процессов и институтов Украины, которые представляют серьезную угрозу для ее будущего.

Это обозначение сделано в соответствии с разделом 7031 (c) Закона об ассигнованиях на государственные, иностранные операции и смежные программы от 2020 года. Помимо Игоря Коломойского, я публично назначаю следующих членов ближайших родственников Игоря Коломойского: его жену Ирину Коломойская, его дочь Анжелика Коломойская и его сын Израиль Цви Коломойский. Это действие лишает Игоря Коломойского и каждого из этих ближайших родственников права на въезд в США.

Это назначение подтверждает приверженность США поддержке политических, экономических реформ и реформ в сфере правосудия, которые являются ключевыми на евроатлантическом пути Украины. Соединенные Штаты по-прежнему поддерживают всех украинцев, работа которых способствует продвижению реформ. Департамент продолжит использовать подобные органы для привлечения к ответственности коррупционеров в этом регионе и во всем мире.

state.gov

США НАКЛАЛИ САНКЦІЇ НА КОЛОМОЙСЬКОГО!!!
Чудові новини. Сполучені Штати Америки щойно наклали санкції на олігарха Ігоря Коломойського за корупційні дії та спроби знищення державних інституцій в Україні.
Це безпрецедентна підтримка найбільшої демократії світу! Відтепер всілякі «коломойські», «дубінські», «бужанські» та інші особи будуть менше плювати в сторону нашої країни, а їх виїзд за кордон зрештою закінчиться арештом.
Санкції США це також арешт майна та рахунків за кордоном.
Що ж, Коломойський дострибався і догрався. Сполучені Штати чітко показують, що з приходом адміністрації Байдена рашистам не місце в Україні!

Дякую

та

за допомогу Україні! Справедливість має бути відновлена, а ті хто обливав брудом інших, брехав, маніпулював та здавав нас під Росію мають бути покарані

Поделиться:
Загрузка...