США нададуть Україні холодильники для зберігання COVID-вакцини Pfizer

184
США планують надати Україні спеціальні холодильники для зберігання вакцини проти коронавірусу

Про це розповіла тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін в коментарі «Суспільному«.

«Нещодавно ми вирішили допомогти Україні організувати систему транспортування для розподілу вакцини Pfizer, яка потребує дуже низьких температур. Тож ми допомагаємо з холодильниками та транспортуванням, а також слідкуємо за тим, щоб після прибуття вакцини на місце, вона залишалася в безпеці», – розповіла Квін.

Вона додала, що саме це дозволило Україні опинитися серед країн, які першими отримають COVID-вакцину від COVAX. Вона додала, що США продовжать співпрацю з Україною.

Вакцину від коронавірусу компанії Pfizer потрібно зберігати за температури -70 градусів, а її транспортування має відбуватися за системою «холодного ланцюга»: після прибуття в країну з вантажівки-рефрижератора вакцину доставлять в центр зберігання, звідки потім її в пакетах з сухим льодом будуть розвозити до центрів вакцинації.

P.S.

Сполучені Штати нададуть нову допомогу Україні в її зусиллях щодо отримання та розповсюдження вакцин проти COVID-19, які мають прибути в Україну найближчими тижнями.

Про це заявила тимчасова повірена у справах Сполучених Штатів в Україні Крістіна Квін, повідомляє посольство США в Україні.

“Найближчим часом відбудеться масове розгортання вакцин – надзвичайно складний, проте амбіційний процес – і я з радістю повідомляю, що Сполучені Штати нададуть нову підтримку для отримання та розподілу перших 117 000 доз вакцини Pfizer, що буде доставлена в Україну в рамках Covax”, – сказала Крістіна Квін.

Вона повідомила, що завдяки цій новій допомозі органи охорони здоров’я України зможуть забезпечити безпечне зберігання та транспортування вакцини при надзвичайно низьких температурах, необхідних для вакцини Pfizer.

Дипломат також зазначила, що допомога Агентства США з міжнародного розвитку USAID дозволить укласти контракти з логістичною фірмою на підтримку Міністерства охорони здоров’я щодо отримання, зберігання та транспортування перших доз вакцини по всій країні.

У посольстві нагадали, що США раніше надали Україні понад 48 мільйонів доларів на підтримку системи охорони здоров’я, забезпечення захисними засобами, на допомогу малим і середнім підприємствам, які постраждали від пандемії, для боротьби з дезінформацією про вірус та на підтримку інших державних ініціатив.

P.P.S.

Від влади, яка на початку епідемії примудрилася продати навіть медичні маски, годі було очікувати своєчасної вакцінації.
Тепер ЄС та США вишукують можливості забезпечити Україну вакцинами, щоби вона не стала джерелом нових хвиль зарази.
Ця ситуація наочно демонструє ефективність діяльності «нових ліц», провал і фіаско буквально у всіх напрямках життя країни — бо наша головна зараза прийшла з телевізора, і ми її заручники.
Поделиться:
Загрузка...