США хочуть зупинити роботу двох своїх останніх консульств в РФ

77

Адміністрація президента США Дональда Трампа повідомила Конгрес про намір зупинити роботу двох останніх консульств країни в РФ.

Про це пише apnews.com.

Держдепартамент повідомив законодавцям про закриття консульства у Владивостоку та призупинення роботи консульства в Єкатеринбурзі.

Представництва США закривають через обмеження, встановлені російською владою в 2017 році на кількість американських дипломатів, яким дозволено працювати в країні.

Відтак у США тепер залишилося одне дипломатичне представництво у Росії – посольство в Москві.

«Росія розпорядилася закрити консульство США в Санкт-Петербурзі в 2018 році після того, як США наказали закрити російське консульство в Сіетлі у відповідь на отруєння колишнього російського шпигуна (Cергія Скрипаля, – ред.) у Великій Британії», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство торгівлі США оприлюднило список обмежень проти юридичних та фізичних осіб, серед яких дві компанії та один посадовець з Росії.

P.S.

Россия находится в списке врагов США, а президент РФ Владимир Путин является угрозой «для всех тех, кто любит свободу». Об этом заявил госсекретарь США Майкл Помпео в интервью Марку Левину, сообщает пресс-служба Госдепа.

«Меня все время спрашивают, кто наш враг, и ответ таков: у нас есть много людей, которые хотят подорвать наш образ жизни, нашу республику, наши основные демократические принципы. Россия, безусловно, в этом списке», – заявил Помпео, объяснив, что ядерное оружие РФ угрожает безопасности США. Также он напомнил о российских кибератаках.

«Владимир Путин остается реальным риском для тех из нас, кто любит свободу», – подчеркнул глава Госдепа.

Поделиться:
Загрузка...