США допомагають у відновленні військового аеродрому в Миколаєві

218

Окрім будівництва морського операційного центру для Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові військові будівельники зі США в ході навчань Sea Breeze 2019 допомагають у відновленні злітно-посадкової смуги військового аеродрому в Миколаєві.

Завершення робіт з демонтажу зруйнованих плит злітно-посадкової смуги аеродрому в Миколаєві Фото: ВМФ США/Lt. Amanda Caffey

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

До робіт залучені бійці 133-го будівельного батальйону флоту США (Naval Mobile Construction Battalion 133).

Американські військові будівельники за допомогою наявного в них обладнання демонтували зруйновані плити.

Згодом на місці демонтованої планується сформувати арматурну сітку та залити її бетоном, за для формування нової бетонної плити на злітно-посадковій смузі аеродрому.

У липні 2017-го року стартувало будівництво морського операційного центру для Військово-морських сил України на військово-морській базі військовими будівельниками зі США.

Загалом США будує три об’єкта на території бази для ВМС ЗС України:

• Морський оперативний центр ВМС України
• Ремонтні майстерні
• Контрольно-пропускні пункти

Всі роботи ведуться за рахунок бюджету США, спочатку термін здачі об’єктів називався кінець 2018 року, але згодом – 2019 рік.

В Командуванні ВМФ США називали готовність центру у 66% станом на початок травня 2019-го року.

По завершенню будівництва Морський операційний центр здійснюватиме керування морським, повітряним та береговим компонентами, а також Силами спеціальних операцій.

Поделиться:
Загрузка...