СПЕЦОПЕРАЦІЯ ІЗ ЗАТРИМАННЯ «ВАГНЕРІВЦІВ» БУЛА ЗІРВАНА ПІСЛЯ ДЗВІНКА ЄРМАКА ПРЕЗИДЕНТУ БІЛОРУСІ ЛУКАШЕНКУ – РЯБОШАПКА

43
Ексгенеральний прокурор розповів, що голова Офісу президента України особисто зателефонував до Олександра Лукашенка і попередив його про бойовиків

Телефонний дзвінок, який став причиною зриву спецоперації щодо «вагнерівців», зробив не президент Володимир Зеленський, а голова його офісу Андрій Єрмак. Про це в етері телеканалу «Прямий» сказав ексгенеральний прокурор Руслан Рябошапка.

«За моєю інформацією, дзвінок був від іншої особи. Не від президента. Я просто не розумію й у мене в голові не вкладається, навіщо було озвучувати версію, що він особисто зателефонував президенту Білорусі і попередив його про якихось бойовиків. Була інформація і вона теж озвучувалася, що цей дзвінок був від керівника Офісу президента», – розповів він.

Нагадаємо, журналіст-розслідувач із проєкту Bellingcat Христо Грозєв спростував версію про причини зриву спецоперації по «вагнерівцях», яку озвучила голова парламентської псевдоТСК Ма’яна Безугла.

Як повідомляв 5.UA, від початку скандалу в Офісі президента неодноразово заперечували саме існування операції із захоплення «вагнерівців». Опозиція вимагала створити ТСК для розслідування зриву спецоперації з вересня 2020 року. 19 травня «слуги народу» в парламенті провалили постанову про створення ТСК для розслідування зриву спецоперації із затримання «вагнерівців», яку підтримувала опозиція на чолі з «Європейською солідарністю».

Але утворили іншу ТСК – «З розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, які сприяли порушенню державного суверенітету та територіальної цілісності і несли загрозу національним інтересам та безпеці України». Головою комісії призначили «слугу народу» Мар’яну Безуглу, заступником – депутата ОПЗЖ Нестора Шуфрича.

Поделиться:
Загрузка...