Сьогодні виповнюється 500 днів як Андрій Антоненко перебуває за ґратами

128
Кинутий у буцегарню за сприяння Зеленського. Який, попри презумцію невинуватості і всі моральні принципи, був поруч та схвально кивав головою, коли Аваков цинічно призначав патріота України вбивцею лише на підставі запису з камер спостереження. Де невстановлена особа більше схожа на славнозвісного Боширова, аніж на Антоненка.

Лише одне питання серед сотні можливих: чому у першу чергу не шукають за принципом «кому вигідно»? Вигідно було як раз спецслужбам РФ, які у Солсбері, Чехії та багатьох інших локаціях довели, що вбивства та інші кроваві провокації — їх фірмовий стиль. Тому що «повісити» гучну справу простіше на того, хто поруч. І навіть не особливо заморочуватись з мотивами — мовляв, робив це «під впливом захоплення ідеями арійської раси». Феєричні довбой@би…
Антоша Геращенко — любитель нишпорити по закапелках та вилизувати не тільки тарілки, але й дупу своєму хазяїну, сказав якось, що у випадку доведення невинуватості Ріфмастера, МВС вибачиться перед ним.
Пречудово — я вже пустив сльозу розчулення. А хто поверне людині загублені здоров`я, час, репутацію, гідність? Вони не піймали Бога за бороду і вибаченням не відбудуться. Після зміни влади кожен з великою долею вірогідності отримає свій термін. І кожна доба Антоненка зараховуватиметься їм за три.
Вибачаться вони…

Taras Berezovets:
Слева предполагаемый убийца журналиста Шеремета. Справа полковник ГРУ РФ Чепига.
Поделиться:
Загрузка...