Сьогодні не зовсім звичайний День Конституції

123
Напередодні її «гарант» зізнався, що майже рік брехав нації, заперечуючи існування спецоперації по затриманню путінських вбивць.

Майже рік він спостерігав як його «команда», його «радники» і його інформаційна обслуга вводять українців в оману.
Ця брехня — прямий посадовий злочин, і вже далеко не перший.
Після мутної поїздки до Оману, заяв про «100% мого прокурора», дикого походу на «бріфінг», переслідувань військових і опозиції, низки кадрових призначень та руйнування відносин з Заходом, вже є очевидним — це не помилки, а свідома робота на руйнування держави.
Стаття 111 Конституції передбачає імпічмент президента в разі скоєння ним державної зради або іншого злочину — і Зеленський переступив межу.
Тому Справа Громад виступає організатором акції під «офісом президента» — з вимогою розслідувати брехню президента та відсторонити зрадників від влади.
Ви питали що робити?
Сьогодні, 19.00, під ОП.

Валерій Прозапас

Основні порушення Конституції владою за президента Зеленського є такими:
1. Переслідування Софії Федини та Марусі Звіробій прямо порушує статтю 34 Конституції, яка гарантує вільне вираження своїх поглядів, свободу думки і слова.
2. Антиконституційний достроковий розпуск без належних підстав Верховної Ради 8 скликання. Базувався на сфальсифікованому рішенні судді П.Вовка ОАСК про, нібито, відсутність коаліції.
3. Звільнення посадових осіб шляхом скасування указів президента Порошенка про їх призначення (член Нацради В.Горковенко, який виграв у Верховному суді позов проти Президента Зеленського).
4. Антиконституційний законопроект «Про відновлення суспільної довіри до Конституційного суду України, який так і не був прийнятий.
5. Антиконституційні укази Президента про накладення санкцій на громадян України в обхід рішень суду.
6. Ідея провести референдум про правовий статус ОРДЛО суперечить статті 2 Конституції, яка передбачає, що Україна є унітарною державою.
7. Зменшення обсягу субсидій порушує статтю 22, яка забороняє звуження прав та свобод громадян під час прийняття нових законів, у тому числі соціальних прав під час прийняття закон про бюджет на 2021 р.
Джерело — ТК Путч https://t.me/putch111/5405

Віктор Уколов

.

Українці!
Вітаю всіх нас з Днем Конституції України.
Сотні років наші предки прагнули до Незалежної та правової держави. У 1917 році постала Українська народна республіка, а вже у 1991 ми відновили свою Незалежність після десятків років радянського режиму.
А за п‘ять років Україна отримала Конституцію Незалежної держави.
Від 28 червня 1996 року пройшло 25 років. Конституція зазнавала змін, проте завжди була Основним Законом, який вказував напрямок держави.
У 2019 році ми остаточно внесли до головного Закону України наш пріоритетний рух до НАТО та ЄС. Впевнений, що ним будемо рухатися, адже Україна завжди була частиною цивілізованої Європи.
Сьогодні нашу Конституцію намагаються нівелювати та відкинути її силу та вагу. Розтоптати Закони та узурпувати владу. Ми дійсно за крок до нищівних наслідків.
Проте, ми всі — громадянське суспільство.
Впевнений що не вдастся, адже в нашій країні завжди були люди, що йшли на вістрі боротьби за свою незалежну, а головне правову державу!
Ми все поборимо та обов‘язково переможемо!
Маємо шанувати основний Закон України та бути частиною своєї держави!
З Днем Конституції, українці!

Андрій Смолій

.

Мене не буде сьогодні на акції, бо я мобілізований на збори резервістів і мій приїзд рахувався б, як самовільне залишення частини, що є злочином.
Проте, я прошу усіх кого хвилює майбутнє України, усіх хто гидує державною зрадою, особливо на користь Росії — вийти під Офіс найвеличнішого о 19.00.
Сьогодні, у День Конституції, ми маємо нагадати усій країні та президенту її статті, а зокрема:
Стаття 111.
Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.
А від себе додам, що президент МАЄ бути усунений, вразі вчинення ним державної зради — все інше, від лукавого.
Поделиться:
Загрузка...