Сьогодні день, коли 5-тій колоні в Україні покорчить пальчики

154
Бо. Сьогодні фінал Євробачення. І фінал має таку фішку. Ми, українці, можемо голосувати за будь-якого учасника, будь-якої країни, окрім себе.
Потім усі наші голоси за кожного співака ідуть оргкомітету Євробачення і вони озвучують їх на увесь світ (наприклад):
— Литві Україна дала 12 балів.
— Франції Україна дала 10 балів.
— Болгарії Україна дала 9 балів.
— Норвегії Україна дала 8 балів.
— Росії Україна НЕ ДАЛА НІЧОГО …..
Так от, всі, хто сьогодні в Україні дасть країні, яка воює проти нас, яка відібрала у нас мирне життя, хоч один бал, і про ці бали оголосять на весь світ – тому зведе пальці і не попустить. Пам’ятайте про це, українці.
А тепер про наш гурт Go-А.
Сьогодні ми припинили всі розмови, що у нас якийсь не такий виступ. І всі, як один, вболіваємо за Україну. Ми вболіватимемо не тому, що наш виступ дуже незвичний, що наш виступ крутецький, що наш виступ талановитий, що наш виступ стильний, що на наш виступ іноземці відкривають широко очі, що в нас магічні декорації, що в інтернеті купа відео від блогерів-іноземців, які просто шаленіють від нашої пісні, і кажуть, що ще такого не бачили… Усе перелічене – правда, але ми будемо вболівати не від того, що перераховане угорі, а тому, що це НАШЕ. А наше нам найкраще! І з яким би місцем не повернулася в Україну Катруся Павленко зі своїм колективом – ми їм усі скажемо, як ми їх любимо! Ми не скажемо їм жодного кривого слова. Натомість ми скажемо, як ми всі ними пишаємося! Усіма пишаємося, хто робив цей номер (ставив, вигадував, виконував, підтримував). Ми дякуємо їм усім за достойну роботу і достойне представлення України. Ми всі крутяки. І виконавці наші крутяки. І ми всі горою один за одного!
А ви знали, що Україна – країна-чемпіон Євробачення, яка на відміну від інших країн, завжди потрапляла у фінал Євробачення? От бачите, ще одна причина пишатися. Пишайтеся )))
Поделиться:
Загрузка...