Соціальні ліфти «слуґ» продовжують радувати державні та силові структури

59

Карл Волох:
Ой, а чия це, раптом, така гнівна і безжальна лексика: «дивимося відосікі?», «скільки будете плювати в народ?», «де рівність перед законом?», «немає вам віри!»? Невже це Маруся Звіробій (Софія Федина, Тетяна Чорновол)? Та ні, це Наталя Мосійчук тут входить у образ Валаамової ослиці.

Ось вона, чудодійна сила антиколомойського закону! Навіть дресировані бєніні мавпи, раптом, почали помічати, що в країні щось пішло не так. І, не виключаю, невдовзі зовсім «прозріють». Особливо, якщо хазяїн дозволить.

Але я, чомусь, маю відчуття, що на цей раз ані прозріннями, ані звичними для журналістів цього каналу каяттями ситуація не вичерпається. І після звільнення країни від зеленої напасті декому будуть публічно голити голови — як охочим до німецьких грошей французьким курвам у 1945-му.

Петр Петров:
На Г+Г сменили методичку: коломойщица Мосейчук, которая много лет плодила фейки и поливала Украину грязью и приводила слуг к власти, сделала круглые глаза и начала спрашивать»А кто это сделал?»

Борислав Береза:
Раньше Зеленский и его окружение не вылазили с 1+1 и с «Право на владу». Теперь они не вылазят с «Украина 24» и «Свобода слова Шустера». Симпатии, партнеры и приоритеты наших президентов всегда видны по тому, какие олигархи их поддерживают через свои телеканалы.

Валерій Прозапас:
А призначення чоловіка головного бухгалтера «95 кварталу» на посаду керівника Департаменту стратегічної агентурної розвідки ГУР МінОб — це ж не кумовство і не бізнес-партнерство ж, правда?

Погодження через ОП людини, яка перестрибнула 10 посадових посад, нагадує таке саме скоропостіжне присвоєння офіцерського звання Баканову, такому самому «чесному професіоналу», ніяк не пов’язаному з Зеленським, або з потраплянням до РНБО знаменитого агента 007 Сівохи.

Ну, і молодий перспективний міністр оборони Таран підмахнув це призначення, звичайно, за якісь секретні досягнення товаріща Пашкова, а не через сімейну належність до головного шоу країни, просто співпало так.

Соціальні ліфти «слуґ» продовжують радувати державні та силові структури напливом родичів колег, друзів, друзів друзів і партнерів президента, все як було ним обіцяно виборцям в таких красівих передвиборчих роліках.
..»Сє-є-є-мо-о-о-чко» — бліяли вони по команді з телевізора.

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...