Смерть білоруса Шишова: Лукашенко з’їхав з котушок?

163
Вбивство керівника «Білоруського дому» у Києві Віталія Шишова — свідчення того, чим насправді займаються українські спецслужби.

Вони займаються Чаусом. Займаються Чаусом в той час, коли агенти спецслужб сусідніх країн можуть відчувати себе в Україні як вдома і навіть влаштовувати показові вбивства.

З режимом Лукашенка, як і з режимом Путіна, все вже давно ясно. Білоруський і російський диктатори демонструють повну неповагу до закону, до людського життя, до суверенітету інших країн. Після початку білоруських протестів Лукашенко взагалі з’їхав з котушок. Очевидно, що на відміну від куди більш врівноваженого і цинічного Путіна, білоруський правитель щиро вірив у те, що його холопи його люблять. А коли холопи продемонстрували, що ніякої любові немає і в помині, став мстити і карати. Одна історія з посадкою в Мінську літака компанії Rianair чого варта! А остання спроба білоруських чиновників депортувати з Токіо спортсменку, яка всього лише засумнівалася в своїй здатності добре пробігти естафету на 400 метрів! Що це, якщо не безумство?

Але коли безумець керує цілою державою зі спецслужбами, це небезпечно не тільки для нього і для жителів його нещасної країни. Це небезпечно і для тих, хто живе у інших країнах. Саме тому цим іншим країнам і потрібні спецслужби. Захищатися від можливої ​​загрози. Знаходити чужих агентів. Захищати порядок у власній країні.

Ну а якщо спецслужби — особиста опричнина президента і його друзів, якщо вони займаються Чаусом, тоді кожен, хто живе в Україні, не може розраховувати на безпеку. Уб’ють — кого захочуть.

Приблизно те ж саме в Україні вже було — за часів Віктора Януковича. Тоді спецслужби теж були особистою опричниною президента, а агенти ФСБ відчували себе в Україні як вдома. Тепер до російських диверсантів просто додалися білоруські.

Коли ніхто у владі не займається державою, а займається виключно забезпеченням примх Володимира Зеленського, може статися і не таке. Українці навіть і уявити не можуть, що їх може очікувати у країні деградуючих інституцій і самозамилування першої особи.

Віталій Портников

P.S.

Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины, которую с вероятностью 15% определили как Кузьменко, — адвокат Коломиец.
▪ Гениальная логика! В «Практическом курсе криминалистики» сказано, что достаточным основанием для обоснованного подозрения в отношении субъекта преступления, является заключение эксперта, которое не менее, чем на 70% доказывает его причастность к совершению преступного деяния.
▪ В «Практическом курсе криминалистики Авакова» под редакторством Зеленского эта цифра была произвольно уменьшена до 15%. Наверное, на том основании, что Кузьменко — участник АТО, женщина, у неё две ноги и она ими ходит.
▪ Если зелёная шобла по таким же критериям будет искать убийцу Шишова, то проще всего арестовать кого-нибудь из патриотов — с высокой вероятностью они тоже ходят и даже иногда совершают утренние пробежки.
▪ Владимирсаныч, вас обязательно будут судить. За подлог и фальсификации по делу Шеремета, за давление на суд, за нарушение презумпции невиновности, за незаконное лишение свободы, за направление следствия по ложному следу.
▪ За то, что в 2021 году спецслужбы россии и беларуси безнаказанно исполняют на украинской территории смертные приговоры в отношении своих политических оппонентов. И я не удивлюсь, если исполнители (с заказчиками всё понятно) убийств Шеремета и Шишкова — одни и те же люди, много лет проживающие в Украине и работающие на агрессора.
▪ Хотя что говорить о рядовых киллерах, если рядом с вами их резидентура во главе с агентом «Козырь». Он успеет смыться, а вот вы, надеюсь, нет. Очень надеюсь.

Поделиться:
Загрузка...