Слуги Зеленського знову збираються знищувати українську мову

262
У четвер, 3 вересня слуги Зеленського знову збираються знищувати українську мову. На цей раз у вищій освіті.

В кінці 2019 року Верховна Рада прийняла Закон «Про вищу освіту». Тоді завдяки тиску громадськості та науково-освітнього середовища вдалося уникнути норми «про освіту іноземців іноземними мовами», а насправді російською.
Тепер «Слуги народу» не полишають сподівань знищити українську мову у вищій освіті знову.
До ВР поданий законопроект, який ймовірно буде розглядатися вже 3 вересня. Це з/п #3717 авторства депутатів від СН, який покликаний вилучити норму, що іноземні студенти можуть навчатися УКРАЇНСЬКОЮ або англійською (чи мовами ЄС). Натомість реваншисти пропонують ввести норму про «навчання іноземних студентів ІНОЗЕМНИМИ мовами», тобто РОСІЙСЬКОЮ, а отже наша держава буде далі продукувати у своїх ВНЗ російську мову замість української або англійської для іноземців.
Таким чином Україну далі в усьому світі будуть сприймати як «другу Росію», а іноземним громадян не треба буде вчити єдину державну мову.
Питання на кого працюють ці «слуги»?
Нагадаю, що саме Путін у своїй доктрині вважає, що російська мова є елементом поширення впливу РФ у світі, на що з бюджету держави-агресора виділяться мільярди рублів. Саме на знищення інших, зокрема і української.
Якщо законопроект ухвалять — матимемо подальшу русифікацію, адже для «команди Зеленського» мова вже півтора року стоїть кісткою в горлі. Їм треба ліквідувати все. Закон про мову, закон про освіту, квоти на ТБ та радіо. Адже «какая разніца».
Клоуни з божевільного шапіто перестають бути безпечними, коли їм роздають сокири.
У нашому владному політичному цирку роль сокир виконують «важелі впливу», якими вони з радісним вереском намагаються бити по головах опонентів.

Ось і Нацрада з питань телебачення і радіомовлення з березня місяця перетворилася із засобу захисту національних інтересів — в засіб розправи. І завтра, 3 вересня в 11.00 у опозиційного радіо

Телеканал «Прямий» — Прямий FM відбиратимуть ліцензії на мовлення.
Попереду місцеві вибори. Тому головна мета – ліцензія на регіони. А саме Мелітополь, Біла Церква, Марганець, Павлоград, Переяслав-Хмельницький і Лубни. І це, повірте, тільки початок.
Після того, як в березні місяці влада отримала повний контроль на Нацрадою — її більше не турбують питання захисту Українського контенту, і національної безпеки в інформаційній сфері. Тепер завдання цього органу — переслідування політичних опонентів і обслуговування влади.
Тому, не дивуйтеся, коли з ваших телевізорів і радіоприймачів ви будете чути все більше проросійських персонажів, які попередні п’ять років боялися навіть голову підняти. Упереміж з російською попсою, шансоном і фантастичними версіями про світле сьогодення, у виконанні чинної влади.
Обаранювання населення повинно тривати повним ходом, і ніщо не має цьому заважати.
Голос опозиції, реальні новини та інформація (які не влаштовують владу) — повинні зникнути.
Тим більше на носі вибори, де регіональні позиції «монобольшості» з веселим свистом летять до позначки «сувора реальність».
Я кличу всіх, хто може — прийти під Нацраду з питань телебачення і радіомовлення завтра, 3 вересня о 10.30, в Києві, за адресою Прорізна 2. І підтримати Прямий FM
Клоунів з сокирами треба зупиняти зі старту. Інакше скоро ми будемо жити в інформаційному 95 кварталі. З російським акцентом. Мовчки.
Поделиться:
Загрузка...