Слуги розпочали публічну травлю Софії Федини

489

Сьогодні Слуги розпочали публічну травлю Софії Федини. Лякають регламентним, збирають підписи, звертаються до правоохоронних органів. Така реакція на її пост в соцмережах.

При цьому ніхто з них них не засудив публічно свого ж слугу Євгена Шевченка, за відверто сепаратистські заяви на російських пропагандистських шоу , де він обзивав фашистами учасників протестних акцій і цілувався з бойовиками. Ніхто на тягне його на регламентний, не строчить заяви в СБУ. Цей слуга хаяв українських захисників на багатомільйонну аудиторію російських телеканалів, шоу про «фашистів « транслювали в окуповані Крим і Донбас. Але слуги мовчать. Бо ж в своєму оці не бачиться поліно, а в чужому, опозиційному , шукають крихту. Війна з опозиціонерками стає улюбленою забавою Слуг. Як і війна з учасниками акцій протесту й відверта неповага до ветеранів і волонтерів .

Iryna Gerashchenko

Не підтримую погрози маріонетці в будь-якому вигляді.

Більше того, вважаю, що треба робити все можливе, щоб маріонетка і стадо зелених зрадників дотягнули свій термін до кінця і не втекли в Ростов чи Ізраїль чи ще кудись.
Хоч, я впевнений, що не дотягнуть.

Але, в той же час, так і не розумію чого всі раптом стали такими моралфагами і почали засуджувати Марусю і Софію за їх відео.

По-перше: дівчата в дружньому тоні нагадують людині, яка не була в армії, що не можна ходити на лінії фронту в голубій сорочці, бо старші братушки стріляють не на жарт, це йому по ОРТ не розкажуть, то може він не знає.

По-друге: не треба забувати як ляльковод маріонетки збирав безтрусі мондани в центрі столиці зі зброєю і прямими погрозами, а сама маріонетка розстрілювала парламент.

А тут просто дружня порада не ходити в голубій сорочці, берегтися ворогів. Не перебільшуйте.

Mason Lemberg

Слуги подали в ДБР на Софию Федину — за СТРИМ В ИНТЕРНЕТЕ.

Вроде бы и «пиарщики» и «телевизионщики» — а про эффект Стрейзанд не чули.

Ну, теперь тот стрим посмотрит «підлога Країни». Т.е. полстраны. Это так работает.
Сами так захотели.

P.S. Софіє — ТРИМАЙСЯ!

Аллан Левітов

Хорошие новости.
Нардеп фракции «Слуга народа» Качура ОФИЦИАЛЬНО пожаловался в ГПУ и ГБР в связи с высказываниями Софии Федины в адрес Зеленского.
Почему хорошие?
Во-первых, говорю как юрист: у нас не мордор, и такие высказывания не тянут даже на административную ответственность — не говоря уже об уголовной. Даже при Богдане с Портновым.
Во-вторых, сейчас «слугам» на голубом глазу вспомнят уже подзабытые эбонитовые палочки, сравнение Украины с порноактрисой, расстрел Голобородьком парламента в фильме, по мотивам которого он ошибочно стал президентом, пожелания Дубинского вытравить газом всех участников съезда ЕС и многое другое.
Я не сторонник такого вида диалогов, но готов поздравить Софию с тем, что она оказалась теми граблями, о которые «слуги» ещё раз разобьют свой лоб. И будут разбивать его до тех пор, пока до их жопы не дойдёт, что органом мышления является не она, а тот самый лоб. Off!

Helgi Sharp

Поделиться:
Загрузка...