«Слуга Народу» Ірина Верещук у 2015 році була в Москві на врученні премії за пропаганду тероризму та окупації на Донбасі

384

Довірена особа Зеленського, яку він особисто протягнув на кандидата у мери Києва Ірина Верещук у 2015 на другий рік війни, після тисяч загиблих та мільйона біженців з Донбасу — спокійно тусить зі своєю подругою, російською пропагандисткою Мариною Ахмедовою.

27 березня 2015 року в московському Центрі документального кіно відбулася перша церемонія вручення премії газети Le Courrier de Russie, окрім Ахмедової, там були такі посібники терористів як Захар Прилепін, Едуард Лімонов та інші.

Ось як пише про цю подію Le Courrier de Russie: Редакція газети Le Courrier de Russie одноголосно призначила переможцем Марину Ахмедову — за непросту працю репортера на Донбасі. Лауреат отримувала премію в супроводі своєї подруги Ірини Верещук, колишнього мера міста Рава-Руська в Західній Україні. Марина Ахмедова пояснила, що «об’єктивність не може бути абстрактною». «Кожен раз, коли я пишу репортажі про східну Україну, я думаю про те, що їх будуть читати мої друзі з Західної України.»

Верещук прекрасно знає, що Ахмедова по завданню росіян веде пропаганду терористичної організації окупантів «ДНР», постійно спілкується з ватажками окупаційної адміністрації росіян, вбивцями та катами українських воїнів та звичайних мирних жителів. Але це її не бентежить від слова — ніяк. Певно тому, що депутатка Зеленського повністю розділяє їх погляди? Хоча, зрозуміло — питання риторичне. Її вчинки говорять самі за себе. І кияни мають кандидата у мери Києва — звичайного посібника російських окупантів, яка і не приховує цей факт.

Поделиться:
Загрузка...