Деякі росіяни самі дивуються російській любові до шари.
Бійки за млинці на лопатах, за олів’є, а також приступи агресії свідчать: росіяни кохаються в незаробленому.
Для історика причина цього феномену очевидна.
Річ у тім, що кам’яна доба в Росії закінчилася приблизно на 4 000- 5 000 років пізніше, ніж у Європі, й Україні зокрема. Тисячу-півтори, а в деяких регіонах і триста років тому предки росіян були мисливцями й збирачами.
Ще наприкінці кам’яної доби у європейців минула так звана «неолітична революція» — перехід від збиральництва до відтворювального господарства. У Росії вона не завершилася досі.
Росіяни роблять круглі очі, коли чують, що чесною працею можна заробити. Ця філософія суперечить їхнім поглядам мисливців і збиральників, де основне завдання — знайти і вхопити.
Це можна назвати «синдромом морошки». У тундрі недовгий вік у ягід, і збирачі спішать їх зібрати раніше ведмедя та інших збирачів. Бо більше не буде.
Розуміти це треба для кращого усвідомлення ворожої мотивації, а не для осуду чи зневаги. Як казала Мати Тереза, перш ніж когось засудити, слід взути його взуття й пройти його шлях. Хай Бог береже від того шляху.
Сьогодні, 28 квітня, виповнюється 78 років від початку операції "Вісла" – примусового виселення 150 тис. українців з їхніх давніх компактних…
Російський диктатор Володимир Путін оголосив так зване "перемир'я" на дні святкування 80-ї річниці Перемоги. Про це повідомили у Кремлі, інформує Цензор.НЕТ. Як зазначається,…
Росіяни окупували населений пункт Надіївка в Донецькій області. Про це пишуть DeepState. "Ворог окупував Надіївку", - йдеться в повідомленні. Остап Грицишин…
Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 27.04.2025 1. російська економіка продовжує занепад: виробництво цивільної продукції впало до…