Щодо провокації із зеленкою проти Порошенка

94
Щодо провокації із зеленкою проти Порошенка — цікавий не виконавець, цікавий Замовник. Є ряд питань, які я тут залишу, щоб міркувати:
1. Чому багатотисячній колоні не дозволили пройти по Грушевського, свідомо спрямувавши у єдине вузьке місце, де є згори місток?
2. Чому на містку при такій кількості людей внизу, не виявилось поліцейського патруля? Звідти і полетіла перша зеленка.
3. Чому УДО зняло 3 охоронців Порошенка саме того дня?
4. Чому зеленого тітушку поліція оперативно повела не в райвідділ, а на Банкову?
5. Чому справа порушена за дрібне хуліганство, а не за напад на державного діяча?
На мій погляд — так координувати різні органи можна виключно з Офісу президента.
На жаль все дуже серйозно. Йдеться про екс-президента країни і лідера найпопулярнішої опозиційної сили. А якщо це була лише репетиція? Тим більше, що поліція вже сказала адвокату, що діяла ціла група осіб. Якби замість зеленки там була кислота, була б зараз справжня біда.
Так починалося у Росії з Навальним. Спочатку його облили зеленкою, а потім спробували вбити.
Замахи на лідерів опозиції були і в Україні. В 1999 і в 2004 році.

Віктор Уколов

Демарш з обливанням зеленкою насправді був логічним продовженням пропагандиського угару.
По суті струя зеленки (і не тільки) вже давно лупить в інформаційному просторі 24/7, тільки от залишає плями не лише на голові, а прямо в голові, що ще гірше.
Бо «збагачення у 82 рази», «свінарчукі» та інші «заробляння на крові» в’їдаються в слабкі мізки дуже надійно, відмити важко — так що той зеленкометатель принципово нічим не відрізняється від наших знаменитих «антикорупціонерів», «журналістів» та інших професійних лайнометів.
І досить недорого для замовника — як бачите, за кількасот доларів можна знайти покидька на подібне дійство, що тоді казати про куди більш безпечне накидування з телевізора різними Біґусамі та Ґнапами, там взагалі черга бажаючих стати «позитивним блогерами» з синдромом Арєстовіча.
Щоправда, таке паскудство хоч і дієве, але відносно неефективне протягом значного відрізку часу — бо щось улучшеньіце ніяк не настане, війна триває, хоч і замовчується, військові сидять, а обіцяна епоха смердить Брєжнєвим та Януковичем.
Побачимо, чи здатне буде українське суспільство здолати цей етап деградації, та усвідомити небезпеку захлинутися в тій зеленці від підсаженої зрадливої «еліти».
Валерій Прозапас

Порох і зеленка.
Від учасників подій
Наша коробка «Братів по зброї» була останньою на ході. Вирішено було вжити заходів стосовно недопущення сторонніх у коробку. Головна причина — з Порохом люблять селфітись. Якщо запустити всіх бажаючих до Пороха у коробку — наша хода б зупинилась ще на самому початку біля університету Шевченка. Тому велике сорі всім, кого не пустили. Порядок є порядок.
.
Ми знали, що будуть провокації. Більшість провокаторів були… хотів написати ліквідовані))) знешкоджені.
Маршрут змінився. Ми мали йти по Грушевського, але прийшлось іти по Інститутській. Перша провокація — кидання яєць з містка над Алеєю Героїв Небесної Сотні. Цілили в Пороха, але яйце впало біля батька загиблого героя Ярослава Журавля.
.
Проплачених тіпочків було… Близько десятка. Ми вже знаємо хто єсть ху, точну цифру і хто почом. І замовників теж. Но то єсть вєлікая тайна.
Батько Журавля виявив бажання звернути до каплички на Інститутській і покласти квіти до каплички. Порох погодився. Він не боїться взагалі нічого від слова ніхуа. То ми очкуєм.
Наші хлопці двох тушок знешкодили. Третього не встигли. Його передали поліції, яка його відвела до… офісу президента зеленського)))))
Ніщо не видавало Штірліца в Берліні, окрім парашута, будьоновкі з наліпкою Зекоманди і трьохлітровою банкою зеленки під рукою)))
.
Порох вийшов спокійно після інциденту. Натовп кричав — Порошенко, Порошенко. Його повели до патрульки. Він був спокійний як удав. Сказав — не нервуйтеся, дайте проїхати машині. Хоча ми кипіли що чайники. За дійством мужньо спостерігала Марина.
.
А що далі? У нас все під контролем. Адвокати працюють. Ми контролюємо. Стодоларові пацанчики мають зрозуміти, що так робити погано і пони отримають по срці. В межах чинного законодавства єссно, без рукоприкладства. Ми ж проти всячєсеого члєноврєдітєльства.
Одним словом, все норм. Пінюняйте, чистіть зубки і лягайте спать. Все під контролем.

Бачу частина патріотичної спільноти досі каже що «в захваті» від Зеленського, його «виступу» та ледве не перетворення останнього на патріота.
Хтось каже про Армію, Мову та Віру.
От тільки за кількома пафосними словами, демонстрацією не своїх здобутків та банальними технологіями далі стоїть відвертий саботаж всього українського.
Кажете МОВА?
Два роки знищення Закону про мову. ЖОДНИХ нових ініціатив по захисту єдиної державної. Постійні атаки та намагання повернути російську в публічний простір. А головне — масовий саботаж Закону олігархічними ЗМІ за домовленістю з ОП та Зеленським.
Кажете ВІРА?
Зелена влада досі робить все щоб громади НЕ переходили до ПЦУ. А Варфоломія навіть не запросили на спільну молитку на День Незалежності, бо так хотіла РПЦ.
Кажете АРМІЯ?
Так державне оборонне замовлення за два роки НЕ виконане майже на 50%. А тих хто будував українську військову техніку кидають до тюрем за вигаданими справами, що розсипаються на очах.
Тому, шановні друзі, Зеленський це не Армовіра. Це БРЕХНЯ, БРЕХНЯ і ще раз БРЕХНЯ. І ще багато популізму за яким криється відверте малоросійство та русскій мір.
Дивитись треба на дії, а не слова і картинку, яку демонструють на провладних каналах. Бо так остаточно скотимось до рівня Білорусі..
Поделиться:
Загрузка...