Що в нашій країні ще не спаплюжили?

70

Карл Волох:
1. Український Генштаб із політичних причин подає дані порушень режиму припинення вогню на третину нижчі за спостерігачів ОБСЄ, котрі за попередньої влади вважалися «напівсліпими». І ніяких серйозних громадських протестів, навіть від ветеранських організацій, ми не бачимо.

2. Спецпредставник США закликає всіх називати речі своїми іменами, (зокрема, Росію — агресором), а президент України дзвонить до Путіна, щоб той «вплинув на бойовиків». І народ, замість зібратися і викинути його з АП, масово підтримує його і його політсилу на виборах.

3. Усе це після того, як ми роками переконували себе в якійсь надзвичайній гордості й волелюбності українців — на відміну від «рабів-росіян»! Давайте хоч собі не брехати.

Впевнений, якби в нас тут з’явився диктатор, на час правління якого припали б наддоходи від експорту корисних копалин і рівень життя суттєво підскочив, його також підтримали б три чверті населення — хоч яких громадянських свобод він би їх позбавив. А якщо б відхапав (майже без крові) шматок чужої території, котру хтось вважає історично українською, то й усі 86%.
Ось така вона правда…

Ніколи не сприймав серйозно закиди щодо застарілості попереднього порядку денного «армія, віра, мова». З простої причини: а чим іще можна довести молодим людям потребу ризикувати життям на війні, а решті населення — терпіти певні економічні (і не лише) утиски? Не державою ж у смартфоні?

Проте хробачок сумніву десь глибоко всередині точив: «А раптом це вікове і я просто не здатний зрозуміти ментальність молодого покоління? Може, й справді в епоху Ілона Маска традіційні цінності виглядають абсолютною архаїкою і не сприймаються молоддю?»

Та зараз спостерігаю за новою епохою всеохопного Кварталу з Бадоєвими і думаю, що цей ниций совок у роспопсовій обгортці до Маска жодного відношення не має. А от продається (по-сучасному, «заходить») він гарно. Особливо тим, хто нічим у житті заради власної незалежної країни жертвувати не готовий.

Наталия Любинина:
ПановеІ Задаю питання: «Що в нашій країні ще не спаплюжили? Прапор — Єгор Соболев з командою антикорупціонерів. Героїв Майдану — борець з баригами Саакашвілі. Віру — 95 квартал з ЗЕ на чолі. Мову — ОПЗЖ на чолі з Рабіновичем і Шуфрічем. Залишилась армія — і оп-ля дійство, що зараз для нас готує наш ПреЗЕдент.

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...