Ще одне хлєбало зі «Слуги Народу» ображає поліцейських ВИДЕО

28
Порохоботченко:
Ще одне хлєбало зі «Слуги Народу» Микола Галушко ображає поліцейських, які зупинили його авто. Спливло відео 2020 року, на якому Галушко називає правоохоронців «дебілами», погрожує та кричить, що не розуміє «як взагалі можна оглядати автомобіль народного депутата».
До речі, батько цього де…нерата правоохоронець і він саму колишній правоохоронець.
Борислав Береза:
Кстати, сам Галушко — член комитета по правоохранительной деятельности и выпускник Нацакадемии внутренних дел. Похоже, что его отбирали по быковатости. Фееричное быдло.
Зелені чоловічки:
Ще одна помилка природи в команді Зеленського — ноунейм з фракції «Слуга народу», який катається на маминому крузаку і цілком впевнений, що копи мусять знати не те, що цю істоту в обличчя, а навіть машину його мами.
Його Land Cruiser за 100 тисяч баксів зупинили за порушення правил дорожнього руху у центрі столиці – за кермом був водій. Нардеп прилетів відбиватися від штрафу і почав бикувати на поліцейських.
Очевидно, хамство і биківство – обов’язкова вимога до кандидатів у команду Зеленського.
А ось поява відосу минулорічної давності – поганий сигнал для Зеленського. Силовики відчули слабкість влади і починають їх зливати, попри тотальну узурпацію.
Тож на появу нових скандалів із биками Зеленського довго чекати не доведеться.

У продовження теми ще одного бика із слуг — Галушка. Тут інформація про машинку за 100 тисяч доларів, яку його мамця змогла запросто придбати, коли синочці виповнився рік депутатства. Мама Галушка також «любіт скорость»? Він має у власності Лексус, а цю бібікалку мамця йому просто на вигул дала. Щоправда, водить її його персональний водій, а виручати тачку після порушення правил прилітає сам бидло-зепутат. А ви собі уявляєте, скільки всього краде в нас уся разом зелена бидло-влада, якщо якась дрібна мажоритарна воша спокійно за рік нагрібає по кілька сотень тисяч доларів?
Taras Chornovil forwarded from КУКСИН
Белый крузак, который Галушко отбивал у полиции своей корочкой, зарегистрирован на его маму
Она купила себе джип после первого года депутатства сына и теперь дает Коле покататься.
Неплохи дела и у помощника Галушко — тот осваивает бюджетные деньги на тендерах. В октрябре получил 111 миллионов.
Поделиться:
Загрузка...