Ще одна складова малоросії

132
Пам’ятаєте як минулого року народний улюбленець Зеленський під аплодисменти електорату відмінив парад, з якимось ідіотським формулюванням типу «знайдемо куди більш ефективно витратити кошти»?

Сьогоднішні кадри «прибирання» солдатами території віниками з листя та вичерпування калюж пляшками, напередодні візиту «головнокомандуючого» — це прямий наслідок того рішення, результат цілеспрямованих дій «нових ліц» з дискредитації та приниження ЗСУ і військових.
Тут не питання в факті виконання господарчих робіт, їх проводять на ппд, але цей випадок — яскрава ілюстрація загальної деградації та відкату до вже підзабутих стандартів совка, коли з людей роблять підніжну худобу.
За цей рік призупинено реформу речового та харчового забезпечення військових, знижено розміри матеріальної допомоги, а весь оборонний комплекс введено в стан кризи.
Розпочато системне переслідування знакових постатей, в клітці сидів генерал Марченко, досі за гратами Антоненко, відкрито справу за пересування українських моряків українськими ж водами, т.зв. ДБР взагалі примудрилося підірвати бойову готовність Повітряних сил.
Міністр Таран розповідає про «недосяжність стандартів НАТО», а НГШ Хомчак про «обстріли неприцільного характеру», під їхнім паркетним керівництвом проводиться скорочення штатів бойових підрозділів.
Все військово-політичне керівництво принципово не реагує на факти гибелі бійців рядового і сержантського складу, ігнорує збільшення втрат і обстрілів, не визнає провал зрадницької ідеї з «розведеннями», і враження, що колективно дотримується концепції «закінчення війни в голові».
Просто їм не потрібна професійна армія з мотивованим особовим складом, вони її бояться і не розуміють.
До речі, саме через це і було зменшено вік призову, щоби «економити» на контрактниках, тримати в чорному тілі безправних призовників та втілювати подібні до цих фото «стандарти»;
це ще одна складова малоросії.
Класно зекономили на параді, ваша найвеличносте?
Поделиться:
Загрузка...