Русские братушки подсуетились: У Казахстані вибухає військовий арсенал

73

У Казахстані вибухає військовий арсенал поблизу міста Тараз, спочатку на одному зі складів стався потужний вибух та після виникла пожежа.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Подія сталась близько 19:00 за місцевим часом.

До гасіння пожежі залучені пожежні розрахунки військової частини на пожежних танках за підтримки розрахунків пожежних частин по Жамбильській області Казахстану.

Причини загоряння встановлюються. До місця події направлена комісія міністерства оборони під керівництвом заступника міністра генерал-лейтенанта Руслана Шпекбаєва, – повідомили у пресслужбі Мінборони Казахстану

32 человека доставлены в больницы с различными травмами при взрывах в воинской части Жамбылской области

У міністерстві надзвичайних ситуацій Казахстану повідомили, що подальше інформування по події буде здійснювати міністерство оборони.

24 червня 2019 року на військовому арсеналі Казахстану поруч з населеним пунктом Арись сталась аналогічна ситуація – спочатку виникло загоряння, що спричинило вибухи частини боєприпасів.

У лікарню Шимкента доставили 10 постраждалих від вибуху, троє з них у реанімації.

Увеличивается число пострадавших при взрывах в воинской части Жамбылской области. На данный момент в больницы доставлены 60 человек, 11 из них — военнослужащие. Об этом сообщили в акимате области, передает корреспондент Almaty.tv.

 

Поделиться:
Загрузка...