«Руска курва». Українські ультрас заглушили гімн Сербії

1 245

Розгрому збірної Сербії у матчі проти команди України у Львові з рахунком 0:5 у матчі відбірного раунду чемпіонату Європи-2020 передувала ще одна цікава подія. Під час виконання національних славнів урраїнські ультрас заглушили мелодію «Боже правды», яка є гімном Сербії.

Наші фанати гучно виконали популярний у власних колах наспів «Руска курва», натякаючи на надмірну близькість між сербським і ворожим для нас російським народами.


Цікаво, що матчеві передувала спільна українсько-хорватська хода центральними вулицями Львова. Там лунали антиросійські і антисербські гасла.

Сербські ЗМІ у репортажі про матч щиро обурюються тому, що побачили. Щоправда, воліють не згадувати, як невдовзі після початку російської агресії на українські землі, у березні 2014-го під час єврокубкового матчу між баскетбольними клубами «Црвена Звезда» і київським «Будівельником» у Белграді сербські вболівальники розвернули на цілу трибуну прапор Росії і розмахували чорно-жовто-білим імперським стягом.


Українські ультрас навіть не приховують, що їхня вчорашня поведінка була відповіддю на системні проросійські і антиукраїнські випади сербів.

При цьому сербських вболівальників на трибунах «Арени Львів» практично не було. Практично, бо популярний у «Фейсбуку» паблік «Troublemakers & Ultras Action» стверджує, що один стяг Сербії на трибунах стадіону у місті Лева все ж був. І його висмикнув «на пам’ять» представник фанатського руху київського «Динамо».

P.S. Украинцы поглумились над союзниками русских

А еще Сербия — за «новороссию».

А еще сербы участвовали в оккупации Крыма.

А еще они вместе с русскими против НАТО.

И против Европейского союза тоже.

Они — из другой лодки. Не из нашей. И в этот раз, как говорит фб-друг, мы поглумились над союзниками русских.

«1:0- выиграли.

2:0- победили.

3:0- разгромили.

4:0- наказали.

5:0-поглумились!!!..»

Русский мир столкнулся с українським світом.

Наверное, очень стыдно проиграть «х@хлам». Тем, с которыми России не получилось провести маленькую победоносную войну на Донбассе. Сидя на растяжке из-за невозможности признать Крым российским (потому что тогда и от Косово нужно отказаться, по аналогии), сербы действительно в шоке.

Андрею Шевченко спасибо.

Елена Кудренко

Поделиться:
Загрузка...