Русифікаторські законопроекти, що мають на меті зробити з України Білорусь-2

124
Без розгляду на Комітеті. З порушенням регламенту. Без обговорення. «За скороченим терміном розгляду» хочуть протягнути русифікаторські законопроекти, що мають на меті зробити з України Білорусь-2.

При чому робиться це грубо та цинічно.
Замовники знищення Закону про мову — олігархічні телеканали та медіа, яким заважає українська мова, і які торгують з державою-агресором своїми фільмами та серіалами.
Виконавці: слуги Зеленського, голова профільного комітету Nikita Poturaev, депутатка Євгенія Кравчук та Oleksandr Sanchenko, які подали відверто рашистські законопроекти.
Вже за пару годин цей юридичний та антиукраїнський непотріб будуть всіма силами протискати в залі Верховної Ради.
Всі хто проголосує за повернення України в лоно «русского міра» будуть назавжди закарбовані як відверті зрадники країни та народу.
Вигодонабувач всіх цих процесів — держава-агресор і Путін. Саме їм потрібна дестабалізація в суспільстві та занурення України до хаосу та російського інформаціного простору.
Карантин, як причина підтримати російську і перешкодити відновленню української.
Рік тому слуги руками Бужанського нібито через карантин намагалися відтермінувати перехід навчання на українську. Зв‘язку між карантином і мовою не було жодного, проте мрія «слуг народа» відібрати у українців мову, як у їхніх дідів-нквдистів, виявилася заразною.
Тепер юні сталінці (фраза «слуга народа» належить вусатому злочинцю) хочуть прийняти закон і відтермінувати перехід кіновиробництва на українську. Теж через карантин! Та джерело антимовної зарази сидить не у вірусі, а в міністерстві культури на посаді міністра. Якщо пригадати боротьбу за український дубляж кінофільмів у 2006 році, саме Ткаченко був першим з тих, хто намагався цьому перешкодити.
Українську знову атакує влада. Як регіонали у 2010. Якщо не захистити, це відкриття воріт окупантам. Бо мова має значення.
Volodymyr Ariev

Запам‘ятайте ці обличчя!
Саме ці депутати Зеленського подали одразу два законопроекти по знищенню української мови.
Саме вони хочуть, щоб ви бачили та чули лише московську мову. Щоб вся преса та кіно були мовою Кремля.
Микита Потураєв
Євгенія Кравчук
Олександр Санченко
Це ті люди, що вбивають нашу мову, а отже і нашу країну!
Але головним відповідальним за цей проросійський шабаш є Володимир Зеленський. Без погодження ОП жоден з цих дептутатів не подав би антиукраїнські законопроекти.
Запам‘ятайте їх!
Всі вони мають нести відповідальність за знищення мови нашої країни!

Для всіх, хто повірив, що Володимир Зеленський «державник» — це наука. Таких скільки салом не годуй, вони однаково на ЩІ дивляться!
Їх там мововбивць не лише Бужанський, а ціла фракція. Якщо вже тернополянка Євгенія Кравчук проти підтримки української… цікаво, що їй батьки скажуть? А сусіди батьків у Тернополі?
Поделиться:
Загрузка...