Руками уряду Шмигаля країна-агресор нищить енергетику України

640
У випадку з нинішньою кризою на українському ринку електроенергетики ми маємо справу з некомпетентністю та непрофесійністю виконавчої влади, якою успішно користується Росія

Про це заявив голова Верховної Ради в 2014-2016 роках та голова Кабінету Міністрів в 2016-2019 роках, а нині очільник політичної партії «Стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман.

«Це диверсія проти України. У гібридній війні є у тому числі й енергетична складова. Тобто їм потрібно повністю, і це їхнє завдання, завалити енергетичну систему України. Для цього їм потрібні різні кроки, зокрема найбільш нищівний — це російський імпорт електричної енергії. Уявіть собі: сьогодні в енергетичній системі України є 100%-ві потужності для того щоб виробити електричну енергію в Україні і ще її експортувати. Натомість потужності української енергетики зупиняються і щомісяця на сотні мільйонів гривень транспортується електрична енергія з Росії. Це російська економіка, російські зарплати, російські подайти і все інше», — сказав Гройсман.

«Наша енергетика вже знаходиться в стані стагнації. Вони почали її руйнувати з вересня 2019 року», — наголосив експрем’єр.

Володимир Гройсман зазначив, що у серпні 2019 року він передав Кабінет Міністрів України наступному прем’єрміністру зі збалансованою енергетичною системою.

«Що, хтось пам’ятає, що у нас були якісь відключення? Або у нас були проблеми із запасами вугілля чи ядерного палива? Або у нас були проблеми з ростом ціни електроенергії для населення? Три з половиною роки я був прем’єрміністром і цього не відбувалось. Все було абсолютно спокійно і збалансовано. Потім вони втрутились в цю ситуацію, почали проводити зміни в законодавстві, дозволили імпорт електричної енергії. Це означає тільки єдине — Росія хоч безкоштовно її буде давати, тільки для того щоб зупинились українські атомні станції, гідроакумулюючі станції, тепловики теж щоб зупинились, щоб шахтарі зупинились», — додав Гройсман.

P.S.

Я, очевидно, мушу це перепостити, бо складно уявити собі більш наочну демонстрацію протилежного підходу двох народів до вибору лідерів. В Ізраїлі, що захищає своє право на існування від дня проголошення незалежності, країну очолюють люди с блискучим військовим минулим — інші просто не розглядаються. В Україні в дуже схожій ситуації обирають паяца, котрий роками ухилявся від призову й публічно зі сміхом це демонстрував (зате не забував заробляти в країні-агресорі).
П.С. Про всяк випадок: Бібі — це нинішній прем‘єр Біньямін Нетаніягу, Йоні — його старший брат Йонатан — командир абсолютно легендарної операції зі звільнення заручників у Ентеббе, Уганда, який там загинув
Поделиться:
Загрузка...