Розведення сил у зоні ООС: ОБСЄ зафіксувала повернення окупантів на позиції біля Петрівського

835
Спостерігачі ОБСЄ зафіксували повернення російських військових на залишені позиції на ділянці розведення сил біля Петрівського

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ, передає «Укрінформ».

«Забезпечення повного та всеохопного припинення вогню залишається критичним для виконання узгоджених висновків Паризького саміту у Нормандському форматі, які Росія продовжує не виконувати. Замість створення нових ділянок розведення сил, вона вдається до повернення сил: СММ помітила земляні та будівельні роботи на колишніх позиціях російських збройних формувань на ділянці розведення у Петрівському», — сказав Цимбалюк.

Український дипломат наголосив, що без виконання погоджених на Паризькому саміті безпекових умов неможливо перейти до реалізації політичних положень Мінських домовленостей.

  • Нагадаємо, позиції в районі Петрівського стали однією з ділянок відведення сил від лінії розмежування восени 2019 року.

P.S.

Те, що окупанти не збираються дотримуватись ніяких умов «розведення», для всіх адекватних людей було зрозумілим з самого початку того цирку.

Нам показали виставу з «добровольцями», сміливим «я ж нєлохом», Кучмою і Кузьмуком зі складними ліцамі, масовку «місцевих миролюбивих жителів»;

….ми відвели війська, розірвали суцільність позицій, збільшили «сіру зону» — а тепер ОБСЄ заявила про повернення бойовиків на позиції біля Петрівського.

Скоріше за все реакції т.зв. «головнокомандувача» та його НачГШ не буде — як не було реакції на обстріли будівель в зоні «розведення», постійні дії ДРГ, які призвели до збільшення наших втрат від підриву на мінах, використання заборонених калібрів та загальну ескалацію.

Минулорічні акції «Ні капітуляції» в ОП та СН називали «шкідливими» та «проплаченими», а населенню через телевізор вбивалася теза про «войовничу меншість», одночасно підсилювася тиск на військових, арештами та підозрами дискредитувалася армія — і все це заради загравання з Путіним та іміджу «миротворця».

За який весь цей час Україна платила кров’ю.

Ось що треба розслідувати, а не музеї штурмувати та кіностудії кошмарити.

Може спецназ ДБР виб’є бойовиків з позицій, які вони зайняли, і тепер насміхаються з дурнуватих укрАінцев?
Було б справедливо.

Замість глухої оборони, зміцнення міжнародної підтримки, підсилення санкцій, розбудови армії та інтеграції до НАТО — ми отримали реваншистів на посадах, недовіру союзників та деморалізованих військових.

Це не просто особистий провал «найвеличнішого», який продовжує брєдіть про «нові ділянки розведення» — це удар під дих тій Україні, яку ми будували до квітня 2019 року.

Валерій Прозапас

«Розведення» Зеленського. Тільки розвели всю країну, кожного військового. Нам всю осінь відверто брехали та сміялись в очі. Розповідали про відведення та розведення. Насправді це був перший крок капітуляції влади перед агресором.

Сьогодні московські бойовики повертаються на позиції, а українська сторона має покірно відходити та дивитися як здаються позиції.

Не вірив тоді у плани Зеленського. Тепер віри немає взагалі.

Поделиться:
Загрузка...