Розкол (розвал) Голосу немає абсолютно ніякого значення

70
Олігархічний проект виконав своє завдання. Тепер «майданутий» електорат розпорошений між декількома проектами і не становить загрози владі бариг. А що там тепер з використаним туалетним папером типу рудіка і сравків — плювати.

Тепер на наступні вибори електорат будуть знову розбивати між різними проектіками-одноденками. Смєшко з продавцем пірамідок, йуля, бойко і гройсман будуть такими самими новимі ліцамі для уставших. А щоб було побільше «ні за яких обставин за Порошенка», зелений балаган проплатить наталі мосєйчук і сустеру ще пару шоу.
І влада в кишені Коломойського-Пінчука на 10 років. А там бабоса вкрадено у дебілів буде стільки, що вистачить підкупити будь-яке слідство проти себе і звалити будь-яку найчеснішу і найчистішу проєвропейську владу.
А суть цієї історії в організації. Внутрішні вороги України організували дієві структури, завдяки яким нас перемогли. А ми — ні.
Джон Сміт

Ну… якби я згоден зі змістом і основне з формою на якій відображений зміст
Цю заяву написала чинний народний депутат від партії «Голос».
Це, звісно, похвально і для мене приємно, що цілий народний депутат партії «Голос» затратила всього лише 2 роки щоб ментально дорости до публічної позиції вираженої у порівнянні партії «Голос» з об’єктом до якого пасує застосовувати туалетний папір.
Нагадаю, що цю позицію я озвучував ще на початку створення партії.
Але я хотів би звернути увагу на іншу складову:
А чому «прозріння» прийшло саме зараз (ну півроку тому)? Що такого дізнались ці «партіоти»? Хіба вони не знали про Пінчука? Хіба вони не знали про Кіру Рудик в обоймі Банкової? Хіба вони якось протестували проти того, щоб не допомагати слугам протягувати гівнозакони?
Хіба вони разом не зображали щастя і єдину команду ще півроку тому на місцевих виборах?
Ні. Вони робили це разом. Вони брехали вам разом. Вони були безвідповідальними до своїх виборців разом.
То ж не в Кірі Рудик проблема. А в кожному з них, особливо в тих двох клоунах, які пропхали цей паравозик керованих ноунеймів в Парламент, а потім здриснули першими.
То ж ця історія про те, що жоден з колишніх безвідповідальних представників цієї партії, до якої застосовується туалетний папір більше ніколи не повинен потрапити навіть в сільську раду.
Бо від цього залежить наскільки суспільство засвоїло уроки кидків і цинічного маніпулювання ним, і наскільки суспільство буде бовтатися в субстанції в якій скидають використані залишки туалетного паперу.
Колишнє «новоє ліцо» і великий розслідувач «зникнення моніторів з секретної кімнати», нєкто Данилюк, тепер вопіє на весь світ — «нас усіх мають за повних дурнів!!» (с)
Ще трошки і міліцію викличе, розповісти їй як зробыв себе разом.
З великою журбою змушений погодитись — так, вас усіх там мають за повних дурнів, крім Мілованова з Арахамією, бо вони і так зразок еволюції навпаки.
Тому пану Олександру раджу покаятись і молитися на «Євросолідарність», яка єдина зможе покарати його обідчиков;
та і взагалі виживуть лише порохоботи.
Поделиться:
Загрузка...