Росія планує вторгнення в Україну за участю 175 000 військових – The Washington Post

39

Росія планує задіяти 175 000 військовослужбовців для нового вторгнення в Україну вже на початку 2022 року. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на відповідний документ американської розвідки та представника в адміністрації США.

За даними WP , розвідка з’ясувала, що Кремль планує наступ на декількох фронтах вже на початку наступного року за участю до 175 тисяч військовослужбовців. Росія направляє війська до кордону з Україною, вимагаючи від Вашингтона гарантій, що Україна не вступить до НАТО, а Альянс утримуватиметься від певних військових дій в Україні та навколо неї.

«Плани включають широке пересування 100 батальйонно-тактичних груп чисельністю близько 175 тисяч осіб, а також бронетехніку та артилерію», – повідомив анонімний представник адміністрації.

Отриманий від розвідки США документ містить супутникові фотографії. У ньому йдеться, що Росія концентрує сили на чотирьох напрямках та розгорнула 50 бойових тактичних груп, а також танки та артилерію.

На карті зазначено, що кількість російських військових уздовж кордонів України зараз становить 75 000 осіб (50 батальйонно-тактичних груп), але планується збільшити їхню чисельність до 175 000 (100 батальйонно-тактичних груп).

Росія планує вторгнення в Україну за участю 175 000 військових – The Washington Post
  • З кінця жовтня 2021-го низка авторитетних американських ЗМІ повідомили, що Росія нарощує війська біля кордонів України . У Держдепі США стурбовані, що Росія може «повторити помилку 2014 року».
  • Глава ГУР Кирило Буданов заявив: Росія може готувати вторгнення в Україну на кінець січня . Він закликав США прямо зараз збільшити військову допомогу Україні.
  • Вчора міністр оборони Олексій Рєзніков повідомив, що зараз кількість російських військ, які можуть бути задіяні в ескалації, оцінюється в 94 300 осіб . Біля кордонів України та в окупованому Криму у постійній готовності перебуває 41 батальйонно-тактична група російських військ.

Поделиться:
Загрузка...