Росія планує напад на Україну наприкінці січня — початку лютого 2022 року, — керівник ГУР Міноборони Буданов

25

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов оприлюднив інформацію про те, що Росія готує напад на Україну взимку 2022 року.

Про це він розповів у суботу головному редактору американського видання «Military Times» Говарду Олтмену.

Росія має понад 92 тис. військовослужбовців, зібраних біля кордонів України, і готується до нападу до кінця січня або початку лютого, повідомив глава оборонної розвідки України.

«Повномасштабна атака Росії проти України запланована на кінець січня або початок лютого 2022 року. Вона, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, десантно-штурмові операції на сході, висадки десанту в Одесі та Маріуполі та вторгнення меншого масштабу з боку Білорусі», — заявив генерал Кирило Буданов. 

P.S. Така атака, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки з наступними десантними ударами на сході, десантними нападами в Одесі та Маріупулі та меншим вторгненням через сусідню БілорусьПро це заявив генерал Кирило Буданов у суботу вранці Military Times в ексклюзивному інтерв’ю.

За його словами, масштабні російські військові навчання «Захід-21» на початку цього року довели, наприклад, що вони можуть одночасно скинути більше 3500 військовослужбовців повітряно-десантних і спеціальних операцій.

Атака, яку готує Росія, сказав Буданов, буде набагато руйнівнішою, ніж будь-що, що було до цього у конфлікті, який розпочався у 2014 році, в результаті якого було вбито близько 14 000 українців.

Росія нарощує потенціал для цього, сказав Буданов Military Times, збільшуючи кількість військ і системи озброєння в окупованому Криму та створюючи системи балістичних ракет малої дальності «Іскандар» та інше озброєння в інших місцях поблизу кордону. І він висміяв припущення, що жорсткі погодні умови в цю пору року відрадять росіян від нападу.

«Для нас і росіян це не проблема», – сказав Буданов про бій у холодну погоду.

Однак перед атакою спочатку послідують серії психологічних операцій, які зараз проводяться, щоб дестабілізувати Україну та підірвати її здатність боротися, сказав Буданов.

Керівник розвідки Кирило Буданов дав інтерв‘ю, яке зараз посилено розганяють Укрзалізниця і інші позітівні блогери.
Днями пан Буданов взяв участь в пропагандистському шоу на плюсах, разом з Укрзалізницею, до речі.
Пул і сценарій цього шоу затверджують на Банковій, тому там немає що робити всім, хто проти легалізації агітпропу.
Немає сумніву в агресивних намірах Росії.
Але ключовий меседж цього інтерв‘ю інший- будь які протести, які можуть відбутися в Україні на фоні вагнергейту, енергетичної, економічної, соціальної кризи- будуть інспіровані Москвою.
Розумію, що навіть технологи Банкової бачать: позітівні блогери та слуги не здатні серйозно сприйматися на фоні Василя Бурби.
Особливо якщо їх поставити поряд.
Тому проти пана Бурби розв’язана брудна кампанія дискредитації. Люди, які ржали з Майдану і які Майдан зрадили, щось там нагадують про 14 рік.
Мені прикро, що розвідника , пана Буданова втягують в політику. Пана Бурбу в політику втягли Єрмак і Зеленський, які зрадили і звільнили українських розвідників, замість нагородити за блискучу операцію.
Важливо, аби наші військові пам’ятали, що вони давали присягу українському народу, а не Єрмаку.
А інтерв‘ю почитайте. І на фоні цих загроз суспільству дуже важливо знати- чи ж в країні Верховний Головнокомандуючий , бо за часів Зеленського не звільнено жодного метру української землі.
Що відбувається з ДОЗ, бо за часів Зеленського не випущено жодної одиниці військової техніки.
І яка мотивація в наших воїнів, які за часів Зеленського відчувають себе зрадженими.
Iryna Gerashchenko
Увага! Зараз буде черговий майстер-клас із перевзування в повітрі від зеленої влади.
Пам’ятаю, як менш як 2 тижні тому президент звертався до народу, і говорив що нібито не треба панікувати, Росія на кордоні з нашою державою не робить нічого такого, що б не робила у попередні 8 років. І нібито журналісти та експерти знову “здійняли медіаґвалт”. І от сьогодні з’являється ось така новина.
Пане президенте, а що, тепер можна починати панікувати? А що трапилось за ці 2 тижні? Невже вагнергейт так вплинув на ваші рішення?

Поделиться:
Загрузка...